Menu

اعلام زمان بزرگترین عرضه اولیه امسال در بورس | رویداد

اعلام زمان بزرگترین عرضه اولیه امسال در بورس | رویداد
خبرگزاری رویداد

در حالی که شمارش معکوس برای بزرگترین عرضه اولیه سال جاری آغاز شده است، در مجمع عمومی شستا، محمد رضوانی فر زمان این عرضه اولیه را سه الی چهار ماه آینده اعلام کرد.

فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی پیش‌تر درباره از بزرگترین عرضه اولیه امسال بورس گفت: ترغیب و تشویق بازار سهام از طریق عرضه‌های اولیه از برنامه‌های حمایتی دولت از بورس محسوب می‌شود در حال حاضر تلاش می‌کنیم بنگاه‌های بزرگ مقیاس را وارد بازار سرمایه کنیم که از این میان نام شرکت "نفت ستاره خلیج فارس" قابل اشاره است.

در حالی در مجمع عمومی شستا زمان این عرضه اولیه سه تا چهار ماه آینده اعلام شده است که در بیستمین روز مهر ماه محمدعلی دادور مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در مورد عرضه اولیه این شرکت زمان یک تا یک ماه و نیم آتی را اعلام کرد و گفت: با توجه به این که این شرکت به زودی وارد بورس می‌شود، پیش فرض‌های اولیه برای ورود به بازار وجود دارد که مهم‌ترین آن تبدیل بدهی‌های ارزی به ریالی است.

بیشتر بخوانید: خبر مهم در مورد عرضه دارا سوم/ اعلام زمان واگذاری

وی اعلام کرده بود: به زودی جلساتی در بورس خواهیم داشت تا با ارائه مدارک و شفافیت‌های لازم مقدمات ورود به بازار فراهم شود. امیدواریم با همکاری نهاد‌های ذیربط و مساعدت‌های بانک مرکزی و رفع موانع این پالایشگاه را وارد بازار کنیم تا سهام‌داران بدون هیچ مشکل و ابهامی خریداری کرده و از سود و منفعت آن بهره‌مند شوند.