Menu

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۵اسفند ۹۹ +جدول | مشرق

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۵اسفند ۹۹ +جدول | مشرق
مشرق نیوز

در چهارمین روز معاملاتی هفته ارزش سبد سهام عدالت به ۸ میلیون و ۳۷ هزار و ۹۳۴ تومان رسید و نسبت به دیروز ۰.۰۷ درصد افزایش داشت، همچنین دارایکم بعد از چندروز متوالی منفی، امروز سبزپوش شد.

به گزارش سرویس بورس مشرق، شاخص کل بورس امروز سه شنبه ۵ اسفند ماه ۹۹ در ادامه روند کاهشی خود در هشتمین روز متوالی منفی شد و با ۲۷۱۹ واحد کاهش، در رقم یک میلیون و ۲۱۱ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم وزن نیز با ۹۹۷ واحد نزول، تا رقم ۴۳۵ هزار و ۹۶ واحد کاهش یافت.

«فارس»، «شستا»، «خودرو»، «رمپنا»» وبملت» نمادهایی بودند که بیشترین تاثیر منفی را در شاخص داشتند و «فولاد» و «فملی» نمادهایی با اثر مثبت بر شاخص بورس بودند.

«فملی»، «شستا» «فولاد»، «شتران» چهار نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۸ میلیون و ۳۷ هزار و ۹۳۴ تومان رسید که نسبت به دیروز ۰.۰۷ درصد معادل ۵ هزار و ۹۶۰ تومان افزایش داشت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۸۲۲ هزار و ۷۶۰ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۵اسفند ۹۹ +جدول | مشرق

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۲.۰۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۳ هزار و ۸۹۳ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۷۷۸ هزار و ۶۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۶.۸۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۴ هزار و ۵۴۹ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۵اسفند ۹۹ +جدول | مشرق

منبع:نبض بورس