Menu

بیت کوین دوباره ریخت | خبرآنلاین

بیت کوین دوباره ریخت | خبرآنلاین
خبرآنلاین

فارس به نقل از کوین مارکت کپ نوشت: قیمت بیت کوین در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی ۵ درصد ریخت.

به غیر از داج کوین، تقریبا همه ارزهای مجازی مطرح  بازار  جهانی امروز کاهش قیمت داشتند، به گونه‌ای که بیت کوین به عنوان سلطان این ارزها با ۵ درصد ریزش به قیمت حدود ۵۳ هزار و ۸۰۰ دلار رسید.

قیمت کنونی نسبت به هفته پیش ۱۱.۳ درصد پایین‌تر بوده است. این افت قیمت ارزش بازار بیت کوین در شرف رسیدن به زیر هزار میلیارد دلار است، به گونه‌ای که هم اکنون ارزش بازار کل بیت کوین‌های جهان ۱.۰۱ تریلیون دلار برآورد می‌شود. 

در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۲۲ میلیون بیت کوین در جهان جابجا شده که ارزش این معاملات ۶۵.۵ میلیارد دلار بوده است. تعداد بیت کوین‌های موجود در بازار جهانی امروز نیز به ۱۸ میلیون و ۶۸۶ هزار و ۶۶۲ رسیده است.

اتریوم در بازار امروز ۷ درصد ریخت و به ۲۰۷۵ دلار در هر توکن کاهش یافت. بینانس کوین هم کاهش ۸.۸ درصدی قیمت را تجربه کرد و در محدوده ۴۷۷ دلار داد و ستد شد.

ریپل یکی از ارزهایی بود که بیشترین افت را در معاملات امروز داشت به گونه‌ای که ۱۸ درصد ریخت و ۱.۲۲ دلار در هر توکن به فروش رسید.

برخلاف تمام ارزهای مطرح اما داج کوین ۲۱.۷ درصد بالا رفت و ۴۰ سنت به ازای هر توکن معامله شد. قیمت این ارز نسبت به ۷ روز پیش ۴۵۴ درصد رشد کرده است.

به طور کلی در ۲۴ ساعت گذشته ارزش بازار کل ارزهای مجازی جهان ۸.۳ درصد کاهش یافته و به ۱.۹۲ تریلیون دلار رسیده است و این در حالی است که دیروز این رقم حدود ۲.۱ تریلیون دلار بود.

۲۲۳۲۲۷