Menu

ارزش روز پالایشی یکم در ۱۴۰۰/۲/۶ +جدول | مشرق

ارزش روز پالایشی یکم در ۱۴۰۰/۲/۶ +جدول | مشرق
مشرق نیوز

صندوق پالایشی یکم، امروز دوشنبه را سبز به پایان رساند و با ۲.۳ درصد رشد نسبت به دیروز به قیمت پایانی ۶۹ هزار و ۴۷۰ ریال رسید.

به گزارش سرویس بورس مشرق، صندوق پالایش امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ بعد از چندروز کاهش قیمت به مدار مثبت بازگشت و سبزپوش به پایان رسید، تا امروز این صندوق پس از بازگشایی، با ۳۱ درصد ضرر برای صاحبان اولیه این واحدها همراه بوده است.

تمام نمادهای مجاز معاملاتی این صندوق امروز در پایان معاملات ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ با کاهش قیمت مواجه شدند و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۲.۹۱ درصد کاهش و شبریز (پالایش نفت تبریز) با افت ۲.۹۹ درصدی و نماد شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) با کاهش ۲.۹۶ درصدی و نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) با ۲.۹۳ درصد منفی امروز را به پایان رساندند.

ارزش پالایشی یکم ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

امروز دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۲.۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۹۴۷ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۴۷۳ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۳.۶۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۳۹ تومان معامله شد.

ارزش روز پالایشی یکم در ۱۴۰۰/۲/۶ +جدول | مشرق

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

منبع:نبض بورس