Menu

سمینار مجازی «آموزش علوم پزشکی در بحران کرونا» برگزار می‌شود | تسنیم

سمینار مجازی «آموزش علوم پزشکی در بحران کرونا» برگزار می‌شود | تسنیم
خبرگزاری تسنیم

مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی سمینار سراسری مجازی «آموزش علوم پزشکی در بحران کرونا» را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری تسنیم، مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی سمینار سراسری مجازی آموزش علوم پزشکی و همه گیری کرونا را برگزار می کند.

این سمینار با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت و جمعی از صاحب­نظران و متخصصان آموزش پزشکی و به منظور بررسی چالش­ها و فرصت­های آموزش علوم پزشکی در هنگامه بحران کرونا و تبادل تجربیات در مورد اقدامات انجام شده در این زمینه پنجشنبه 12 تیرماه برگزار می­ شود.

در عین حال این سمینار، پیش­ رویداد بیست و یکمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی، سیزدهمین جشنواره کشوری شهید مطهری و دومین جشنواره دانشجویی ایده­ های نوآورانه در آموزش علوم پزشکی و محکی برای ارزیابی توان زیرساخت ­های الکترونیکی همایش محسوب می ­شود.

این سمینار به صورت کاملا مجازی برگزار می ­شود و هر یک از شرکت کنندگان می ­توانند با نرم افزارهای اعلام شده به سمینار وارد شوند.

پانل اول سمینار به آموزش علوم پزشکی در دوران کرونا: فرصت ها و تهدیدها اختصاص دارد که موضوعات یاددهی – یادگیری، آموزش بالینی و ارزیابی فراگیران از سوی مدیران دانشگاه های علوم پزشکی ارائه می شود.

در پانل دوم: تجربیات دانشگاه های علوم پزشکی در زمینه مدیریت چالش های آموزشی ناشی از همه گیری کرونا در حوزه های آزمون های آنلاین، طراحی، اجرا و ارزشیابی دوره کارآموزی مجازی 4 هفته ای بیماری های داخلی، استمرار آموزش بالینی در هنگامه همه گیری کرونا و مجازی سازی آموزش ارائه می شوند.