Menu

تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت در مجلس یازدهم | تسنیم

تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت در مجلس یازدهم | تسنیم
خبرگزاری تسنیم

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: مجلس یازدهم نیز قطعا بر اجرای درست روند آزاد سازی آن نظارت خواهد کرد و برای جاماندگان سهام عدالت نیز طرحی را تدوین کرده که آن را نیز از طریق کمیسیون اقتصادی پیگیری خواهیم کرد.

عباس گودرزی عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به تدوین طرح 2 فوریتی جاماندگان سهام عدالت، اظهار داشت: جاماندگان سهام عدالت یکی از مواردی است که مجلس یازدهم قطعا آن را پیگیری و به سرانجام خواهد رساند.

وی در همین راستا افزود: به تدبیر مقام معظم رهبری سهام عدالت آزاد سازی شد و مجلس یازدهم نیز قطعا بر اجرای درست روند آزادسازی آن نظارت خواهد کرد و برای جاماندگان سهام عدالت نیز طرحی را تدوین کرده که آن را نیز از طریق کمیسیون اقتصادی پیگیری خواهیم کرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه سهام عدالت  نباید به بی‌عدالتی تبدیل شود، اضافه کرد: بسیاری از خانواده‌ها و اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه هستند که این سهام را دریافت نکرده‌اند، در خواست ما این است که رئیس جمهور به جهت رعایت عدالت و توزیع ثروت بین اقشار ضعیف جامعه حتما اقشار مستضعفی که این سهام را دریافت نکرده‌اند شناسایی کنند و حتما آنها را هم پوشش دهند.

گودرزی با بیان اینکه جاماندگان سهام عدالت در مجلس یازدهم تعیین تکلیف خواهند شد، گفت: ممکن است عده‌ای در سال 85 از شرایط مناسبی برخوردار بودند اما در حال حاضر جزء اقشار کم درآمد و آسیب پذیر باشند که باید زمینه واگذاری سهام عدالت به آنها نیز فراهم شود.

به گزارش تسنیم، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با تسنیم، از تدوین طرح جاماندگان سهام عدالت خبر داده بود. که قرار است تا با تشکیل کمیسیون اقتصادی رسیدگی و بررسی آن آغاز شود.