Menu

دستگاه قضا: تصویر جنازه و گذرنامه قاضی منصوری تطابق دارد | رویداد

دستگاه قضا: تصویر جنازه و گذرنامه قاضی منصوری تطابق دارد | رویداد
خبرگزاری رویداد

سخنگوی دستگاه قضا با اشاره به ماجرای مرگ قاضی منصوری در رومانی بیان کرد: از طریق وزارت امور خارجه پیگیر هستیم و مطالبه استرداد جسد را کرده‌ایم در مورد اینکه خودکشی بوده یا دیگرکشی هم ابهام وجود دارد.

رویداد۲۴ غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در خصوص بازگشت جسد قاضی منصوری به کشور گفت: قوه قضاییه به جد پیگیر ابهام‌زدایی و شفافیت حا‌دثه‌ای است که در رومانی اتفاق افتاد است و به لحاظ ابعاد مختلف هم این برای ما اهمیت دارد. ما تقاضای استرداد این فرد را کرده بودیم و این‌ها موجباتی است که ما را موظف می‌کند، موضوع را تعقیب کنیم.وی ادامه داد: مستنداتی را پلیس بین‌الملل فرستاده من جمله تصویر جنازه و تصویر گذرنامه که حسب ظواهر خود فرد است، اما باید نمونه DNA جسد برسد و با بستگان وی منطبق شود.سخنگوی دستگاه قضا بیان کرد: از طریق وزارت امور خارجه پیگیر هستیم و مطالبه استرداد جسد را کرده‌ایم در مورد اینکه خودکشی بوده یا دیگرکشی هم ابهام وجود دارد.وی ادامه‌داد: پزشکی‌قانونی، پلیس بین‌الملل و پلیس جنایی باید به رومانی اعزام شوند و شدیداً هم این رامطالبه می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: رسانه آمریکایی به نقل از دادستانی رومانی: برخورد قاضی منصوری با سطح سخت / وجود دست نوشته‌هایی از منصوری به زبان فارسی