Menu

دیدار قالیباف با رؤسای ۸۰ اندیشکده کشور | تسنیم

دیدار قالیباف با رؤسای ۸۰ اندیشکده کشور | تسنیم
خبرگزاری تسنیم

رئیس مجلس شورای اسلامی قرار است فردا در نشستی با رؤسای ۸۰ اندیشکده کشور دیدار کند.

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزای تسنیم، بابک نگاهداری مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس از برگزاری نشست رئیس مجلس شورای اسلامی با 80 اندیشکده با هدف استفاده از ظرفیت جامعه علمی کشور جهت همکاری با کمیسیون ها و مرکز پژوهش های مجلس خبر داد.

بابک نگاهداری  با اعلام خبر برگزاری نشست  محمدباقر قالیباف با 80 اندیشکده که فردا (چهارشنبه 11 تیرماه) در محل کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برگزار می شود، درباره هدف از برگزاری این نشست گفت: ریاست مجلس شورای اسلامی بر ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت جامعه دانشگاهی و اندیشگاهی تاکید ویژه دارد، در همین راستا نشست فردا، آغازی برای نهادینه کردن این مهم در مجلس شورای اسلامی خواهد بود. مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این نشست با هدف بهره مندی از مجموعه دیدگاه ها، پیشنهادات و نظرات این 80 اندیشکده درخصوص اداره کشور در حوزه های مختلف برگزار می شود.

وی یادآور شد: این تنها نشستی نخواهد بود که با جامعه علمی کشور برگزار می شود، بلکه آغازی برای بهره مندی از نظرات روسای دانشگاه ها، علما، دانشجویان و طلاب خواهد بود که آن را به طور جدی دنبال خواهیم کرد.

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قرار بر این شده است که نهادینه کردن این امر در مجلس تنها محدود به برگزاری نشست نباشد، کما اینکه از ظرفیت جامعه علمی کشور به صورت معین برای اداره کمیسیون ها و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی بیش از گذشته بهره مند خواهیم شد.