Menu

تاکید قالیباف بر برگزاری جلسات مجمع نمایندگان استان تهران در زمانی مشخص و ثابت | میزان

تاکید قالیباف بر برگزاری جلسات مجمع نمایندگان استان تهران در زمانی مشخص و ثابت | میزان
میزان

رییس مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی در صفحه مجازی خود نوشت: جلسات مجمع نمایندگان استان تهران باید زمانبندی مشخص و ثابتی داشته باشد.

خبرگزاری میزان - محمدباقر قالیباف با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

  • بیشتر بخوانید:
  • اعلام آمادگی مجمع نمایندگان تهران برای دریافت مجوز اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در ری

جلسات مجمع نمایندگان استان تهران باید زمانبندی مشخص و ثابتی داشته باشد تا از وظیفه اصلی خودمان که نمایندگی مردم شهر است، باز نمانیم؛ بنده هم خودم را موظف می‌دانم به صورت مداوم در این جلسات شرکت کنم.

امروز بیش از هر چیز نیازمند ارتباط چهره به چهره و مستقیم با مردم هستیم. ملاقات‌های مردمی بیش از آنکه برای مردم موثر باشد، برای ما اثرگذار است و باعث می‌شود به طور مداوم در جریان مشکلات از زبان مردم قرار بگیریم و طبق اولویت‌های مردم عمل کنیم.

نمایندگان استان تهران باید براساس مناطق تهران تقسیم و به مشکلات مردم رسیدگی کنند. بهتر است مساجدی را برای حضور نمایندگان در ساعت معین از هفته مشخص کرده و به مردم نیز اطلاع رسانی شود تا برای بیان مشکلات و مطالباتشان به نمایندگان حاضر مراجعه کنند.

اگر در ۴ موضوع مدرسه، محله، مسجد و منزل متمرکز شویم، بسیاری از مشکلات مربوط به شهر تهران حل خواهد شد. علاوه بر جلسات چهره به چهره با مردم، برای بررسی مشکلات استان تهران، مجمع نمایندگان هر ۱۵ روز یکبار پس از نماز مغرب و عشا جلسه خواهد داشت.