Menu

آشنایی با خواص باورنکردنی پیله ابریشم

آشنایی با خواص باورنکردنی پیله ابریشم
آرگا مگ

بسیاری از افراد دوست دارند پوستی جوان و شاداب داشته باشند بنابراین سعی می کنند روش های طبیعی را استفاده کنند تا بتوانند از روند پیری پوست پیشگیری کنند....

آشنایی با خواص باورنکردنی پیله ابریشم

خواص پیله ابریشم

پیله ابریشم دارای مواد طبیعی می باشد که می تواند پوست را تقویت کرده و مواد مورد نیاز برای لطافت آن را تامین کند و به پوست خاصیت ارتجاعی می بخشد. در واقع زمانی که شما از این ماده استفاده می کنید از افتادگی پوست صورت جلوگیری کرده و انعطاف پذیری پوست را افزایش می دهید و همچنین می توانید لکه های ناشی از جوش و آکنه را از بین ببرید. در ادامه خواص دیگر این ماده را برایتان بیان می کنیم.

افزایش آبرسانی

آبرسانی به پوست از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و زمانی که پوست شما خشک شود ممکن است منجر به افتادگی و پیری شود.استفاده منظم از پیله های ابریشم به شما کمک می کند تا آب مورد نیاز پوست خود را تامین کرده و از پوسته پوسته شدن پوستتان پیشگیری کنید. در نظر داشته باشید که استفاده از این پیله ها می تواند پوست شما را جوان تر، شاداب تر و مرطوب تر کند.

آشنایی با خواص باورنکردنی پیله ابریشم

افزایش لطافت پوست

یکی از مهم ترین خواصی که این ماده برای پوست شما دارد این است که لطافت و نرمی پوست را افزایش می دهد و از خشک شدن پوست پیشگیری می کند. یادتان باشد که استفاده از این ماده می تواند باعث صاف شدن پوست شما شود و جای زخم را بهبود بخشد.

پاکسازی پوست

بسیاری از افراد برای پاکسازی پوست خود از تونر ها و ماسک های مختلفی استفاده می کنند ولی جالب است بدانید که استفاده از پیله ابریشم می تواند به پاکسازی پوست شما کمک کند و شما می توانید به درمان و جلوگیری از جوش زدن صورت خود با پیله ابریشم بپردازید زیرا این راه مطمئن تر و طبیعی تری برای درمان پوستی است.

جوان سازی پوست

یکی از کار های مهم دیگری که پیله ابریشم با پوست می کند جوانسازی است. یادتان باشد که مواد طبیعی موجود در این بخش از کرم ها می تواند معجزه ای برای شما باشد و پوست شما را شاداب و جوان می کند.

آشنایی با خواص باورنکردنی پیله ابریشم

طرز استفاده از پیله ابریشم

پیله ابریشم یکی از موادی می باشد که بسیاری از افراد از آن برای رفع مشکلات پوستی استفاده می کنند و شما نیز می توانید برای از بین بردن مشکلات پوستی خود و چین و چروک های پوست از آن استفاده کنید. طرز استفاده از این ماده را در ادامه برای شما خواهیم گفت.

  • پیله های ابریشم را به مدت ۳ تا ۵ دقیقه با آب ولرم نم کنید.
  • زمانی که این پیله ها خیس شدند می توانید آن ها را بر سر انگشتان خود قرار دهید و روی صورت خود ماساژ دهید.
  • بعد از این که ۵ الی  ۱۰ دقیقه روی صورت خود ماساژ دادید بهتر است ۲۰ الی ۳۰ دقیقه صبر کنید و بعد صورت خود را با آب سرد بشویید.