Menu

بستر تعاملی کشورهای عضو گردشگری شهری راه اندازی شود | فارس

بستر تعاملی کشورهای عضو گردشگری شهری راه اندازی شود | فارس
فارس نیوز

مدیر کمیته گردشگری شهری در نشست اجرایی شهرداران آسیایی گفت: بستر تعاملی کشورهای عضو گردشگری شهری راه اندازی شود.

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس مدیر کمیته گردشگری مجمع شهرداران آسیایی در گفت و گوی آنلاین هفتمین نشست هیات اجرایی این مجمع گفت: در تلاش هستیم تا بستر تعامل بیشتر بین کشورهای عضو در حوزه گردشگری شهری را راه اندازی و گسترش دهیم.

سید محمدحسین حجازی، مدیرعامل اراضی عباس آباد و مدیر کمیته گردشگری شهری مجمع شهرداران آسیایی با بیان این مطلب تاکید کرد: به منظور گسترش این راهبرد آماده توسعه همکاری با کشورهای عضو مجمع از طریق کمیته گردشگری AMF هستیم.

وی افزود: یکی از تعامل‌های خوب اعضا در بحث کرونا بود که به پیشنهاد شرکت نوسازی عباس آباد در راستای حمایت از کادر درمانی و پزشکی که خط مقدم مبارزه با کوید 19 را عهده دار هستند از سوی کشورهای لبنان، روسیه، فلسطین و چند شهر ایران اجرا و در آن بزرگ‌ترین نمادهای شهری تهران، اصفهان، کازان، بعلبک، بیت الحم و بیت جلا به رنگ سفید درآمد که همزمان با روز جهانی هلال احمر برگزار شد.

مدیر گردشگری شهری مجمع شهرداران تصریح کرد: به منظور کاهش تاثیرات کرونا بر کشورها و شهرهای آسیایی چاره‌ای جز تعامل، همراهی، همکاری و هم افزایی نیست و می‌توان با اتکا به توانمندی اعضا، مجدد حوزه گردشگری پس از ریشه کن شدن کرونا به حال عادی خود بازگردد.