Menu

ستاد مبارزه با کرونا: استقلال باید قرنطینه شود | خبر ورزشی

ستاد مبارزه با کرونا: استقلال باید قرنطینه شود | خبر ورزشی
خبر ورزشی

رئیس ستاد مقابله با کرونا در ورزش ابتلای ۱۲ بازیکن تیم فوتبال استقلال به کرونا را تایید کرد و از تعویق دیدار این تیم با پارس جنوبی خبر داد.

به گزارش خبرورزشی، تیم فوتبال استقلال که قرار بود عصر شنبه تهران را به مقصد عسلویه ترک کند تا روز یکشنبه در دیدار هفته بیست و سوم به مصاف پارس جنوبی جم برود، به دلیل ابتلای بازیکنانش به کرونا از انجام این سفر منصرف شد.

مهرزاد خلیلیان رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی شامگاه امروز شنبه ضمن تایید ابتلای بازیکنان استقلال به کرونا گفت: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته ۱۲ بازیکن تیم فوتبال استقلال به کرونا مبتلا شده‌اند که با توجه به شرایط موجود دیدار این تیم با پارس به زمانی دیگری موکول خواهد شد. با شرایط به وجود آمده بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال استقلال باید قرنطینه شوند.

رئیس ستاد مقابله با کرونا در ورزش ادامه داد: تیم مقابل این استقلال در بازی قبل که سایپا بوده هم بررسی شود و از همه بازیکنان آن‌ها تست از آن‌ها گرفته شود. با این وضعیت استقلال دو تا سه بازی اش به تعویق خواهد افتاد. تست‌های استقلال و دیگر تیم‌ها را بررسی می‌کنیم. استقلال بیش از ۲۵ درصد کرونایی داشته و باید به قرنطینه برود و تمریناتش تعطیل شود.

خلیلیان در پایان گفت: برنامه ریزی بر عهده سازمان لیگ است و آن‌ها درباره ادامه مسابقات و یا توقفش تصمیم می‌گیرند.