Menu

ستاره‌ای که خاطرات اشرف در اینتر را محو کرد | ورزش3

ستاره‌ای که خاطرات اشرف در اینتر را محو کرد | ورزش3
ورزش3

مدافع هافبک راست هلندی جدید اینتر این روزها در اوج است و دیگر کمتر کسی از اشرف حکیمی یاد می کند.

به گزارش "ورزش سه"، یورو 2020 بهترین مکان برای اثبات توانایی های دنزل دومفریس بود. او یکی از بهترین بازیکنان هلند در ان رقابت ها بود و توانست نظر مسئولان اینتر را به خود جلب کند. اینتر که اشرف حکیمی را از دست داده و به پی اس جی واگذار کرده بود، برای جانشینی او به سراغ دومفریس رفت و حالا مشخص شده است که این بهترین تصمیم ممکن بود.

دنزل در بازی دیشب برابر سالرنیتانا توانست زننده یکی از 5 گل تیمش باشد و به این ترتیب در سه بازی اخیر نراتزوری توانسته دو گل بزند. او تا به اینجای فصل دو پاس گل نیز داده و خیال اینتر از سمت راست را راحت کرده است. فصل گذشته با اشرف حکیمی، سمت راست یکی از نقاط قوت اینتر بود و ستاره مراکشی چه در دفاع و چه در حمله بی نظیر بازی می کرد ولی دنزل هلندی به تدریج در حال پاک کردن خاطرات اشرف است.

او نیز به مانند دیگر بازیکنان اینتر روز به روز بهتر از قبل کار می کند و این در نتایج 10 بازی اخیر اینتر کاملا مشخص است. نراتزوری توانسته اند از 30 امتیاز ممکن 26 امتیاز کسب کنند و به صدر جدول برسند. در واقع اگر اشرف مهره کلیدی اینتر کونته بود، دنزل دومفریس اکنون تبدیل به یکی از نقاط قوت اینتر سیمونه اینزاگی شده است.