Menu

یکه تازی کرونا در انگلیس؛ چلسی وارد بحران شد | ورزش3

یکه تازی کرونا در انگلیس؛ چلسی وارد بحران شد | ورزش3
ورزش3

بنابر ادعای برخی منابع انگلیسی دو بازیکن دیگر چلسی نیز به کرونا مبتلا شده اند.

به گزارش "ورزش سه"، فاز جدید شیوع ویروس کرونا در قاره اروپا، لیگ برتر انگلیس را به شدت تحت تاثیر قرار داده است. چند روز پیش بود که گفته شد که طی یک هفته 42 تست کرونای اعضای حاضر در این لیگ مثبت شده تا نگرانی ها در این باره به اوج خود برسد.

بازی تاتنهام در لیگ کنفرانس اروپا به همین دلیل لغو شد و پس از آن چند مسابقه لیگ برتر انگلیس نیز به چنین وضعیتی دچار شدند. همچنین تمرین برخی تیم ها از جمله منچستر یونایتد برای مدتی به حالت تعلیق درآمد.

چلسی هم یکی از باشگاه‌های بوده که طی روزهای اخیر با این مشکل دست و پنجه نرم کرده است. اخیرا تایید شده بود که چهار بازیکن این تیم یعنی کای هاورتز، هادسون اودوی، متئو کواچیچ و تیمو ورنر به کرونا مبتلا شده اند و حالا منابع انگلیسی نزدیک به این باشگاه مدعی شده اند که تست دو نفر از اعضای دیگر آبی ها نیز مثبت شده است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده به نظر می‌رسد یکی از این بازیکنان مدافع انگلیسی چلسی یعنی ریس جیمز است اما با این حال باید منتظر ماند و دید که آیا نامی در این باره منتشر خواهد شد یا خیر. در صورت تایید این خبر اصلا بعید نیست که برگزاری بازی فردای چلسی مقابل ولورهمپتون با ابهام روبرو شود. همچنین این اتفاق می تواند لیگ برتر انگلیس را یک گام دیگر به توقف نزدیک تر کند.