Menu

باشگاه پرسپولیس و یک اقدام ارزنده | ورزش3

باشگاه پرسپولیس و یک اقدام ارزنده | ورزش3
ورزش3

منوچهر شفقتیان می‌گوید که از امروز در خانه اش مستقر شده و امیدوار است که شرایط زندگی اش بهتر شود.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه پرسپولیس امروز سرانجام یک واحد مسکونی را برای منوچهر شفقتیان پیشکسوت این تیم که با مشکلات مالی زیادی مواجه بود، تهیه کرد تا او به همراه خانواده اش در این واحد مستقر شوند.

او در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به حل مشکل مسکن گفت: «دقیقا همین امروز مشکل حل شد چون باشگاه یک مقدار درگیر مسائل مربوط به کالدرون بود و چند وقت پیش هم اعلام کرد که هرکسی از بازیکنان سابق ایرانی که طلب دارد به باشگاه اعلام کند و به همین خاطر یک مقدار تاخیر به وجود آمد. اما آقای صدری از روز چهارشنبه دستور این ماجرا را از طریق آقای عطایی دادند و مواردی بررسی شد که در نهایت دیدیم در تهران نمی‌توانیم خانه اجاره کنیم.»

وی افزود: «در خانه حداقل پول برای رهن 150-200 میلیون تومان بود که فشار زیادی را به باشگه وارد می‌کرد. بنابراین تصمیم گرفتیم که به هشتگرد برویم و مواردی را هم دیدیم و یک خانه نوسازی را پیدا کردیم که مثل مسکن مهر است و رهن کامل شده است.»

او درباره شرایط خانه عنوان کرد: «خانه 80 متری است و خوب است و با یک مبلغ حدود 60 میلیون تومان رهن شده و برای یک سال در اختیار من خواهد بود. لازم است از مدیریت باشگاه پرسپولیس برای این کارشان تشکر کنم.»

شفقتیان در پاسخ به این سوال که آیا خانواده اش هم برای زندگی به خانه بازخواهند گشت؟ گفت: «بله خانواده من هم خداراشکر می‌آیند و اینجا اسکان پیدا می‌کنند. یکی از دلایلی که هشتگرد را انتخاب کردم و پرند را انتخاب نکردم این بود که اولا به تهران نزدیک است و دوما می‌توانم کار قبلی ام که مسافرکشی با موتور بود را اینجا هم انجام دهم.»

پیشکسوت سرخپوشان با اشاره به وضعیت باشگاه اظهار داشت: «گاها من ساعت 8 به مسئولان باشگاه زنگ می‌زدم و میدیدم تا آن موقع در باشگاه مشغول کار هستند. در مواردی هم که رفتم باشگاه دیدم که با جدیت کار می‌کنند. هواداران تعصب زیادی به تیم دارند و در عین حال مقداری هم کم طاقت هستند.»