Menu

نویدکیا: اورکی اسلامشهر با انگیزه هزاردرصدی می‌آید | ورزش3

نویدکیا: اورکی اسلامشهر با انگیزه هزاردرصدی می‌آید | ورزش3
ورزش3

محرم نویدکیا می گوید در بازی با شهرداری اورکی اسلامشهر با بازیکنان اصلی خود این مسابقه را آغاز می کند.

به گزارش "ورزش سه"، محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار در مقابل شهید اورکی اسلامشهر که روز آینده در نقش جهان برگزار می شود، اینطور حرف هایش را آغاز کرد: واقعیت اینکه خیلی اطلاعات دقیقی از این تیم نداشتیم. جام حذفی به این تیم خوردیم و مجبور به بررسی شدیم. متوجه شدیم که این تیم در چند هفته گذشته نتایج بسیار خوبی را در لیگ دو کسب کرده است. یکی دو تا از فیلم هایشان را پیدا کردیم و آنالیز کردیم. تیم بسیار خوب و قابل احترامی هستند. درست است که در لیگ دو هستند ولی در چند هفته گذشته خوب بوده اند و رو به جلو حرکت می کنند.

او سپس با اشاره به نقاط قوت این تیم اضافه کرد: یک مقدار در بحث هجومی سه نفر جلوی آنها شرایطشان خوب باشیم و باید مراقبت کنیم. باید این را هم قبول کنیم که جام حذفی است و نمی توانیم فقط به این دلیل که لیگ دویی هستند، آنها را دست کم بگیریم. چنین تیم هایی با انگیزه هزاردرصدی مقابل سپاهان می آید و این کار را برای تیم های لیگ برتری سخت می کند. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم و قطعا به آنها احترام می گذاریم. همینکه تا این مرحله رسیده اند، یعنی کیفیت خوبی دارند و باید با تمرکز بالا بازی کنیم. امیدوارم بازی خوبی هر دو تیم انجام بدهند تا هواداران هم لذت ببرند.

سوال اول از نویدکیا در این مورد بود که آیا در بازی روز آینده از بازیکنان آکادمی اضافه شده به تیم استفاده می کند یا خیر که او در واکنش به این سوال گفت: بدمان نمی آمد که به بچه های دیگر هم شانس بدهیم. اما نمی توانیم ریسک زیادی بکنیم. ابتدا باید با نفرات اصلی تر بازی کنیم و بعد اگر شرایط به گونه ای بود که شانسی بتوانیم به بچه های جوان تر بدهیم که می دهیم ولی اگر اینطور نشد، تا انتها با نفرات اصلی کارمان را ادامه می دهیم.