Menu

لواندوفسکی: به عملکرد خودم افتخار می‌کنم | ورزش3

لواندوفسکی: به عملکرد خودم افتخار می‌کنم | ورزش3
ورزش3

رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ از اتفاقات سال 2021 ابراز رضایت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ در آخرین مسابقه خود در سال 2021 با چهار گل موفق به غلبه بر ولفسبورگ شد و رابرت لواندوفسکی با گلزنی در این دیدار به رکورد 69 گل کریستیانو رونالدو در یک سال میلادی و البته رکورد گرد مولر در بوندسلیگا عبور کرده و سال فوق العاده خود را تکمیل کرد. البته رابرت لواندوفسکی در سال 2021 علیرغم این دستاوردهای بزرگ موفق به دریافت جایزه توپ طلا شده و این رقابت را به لیونل مسی واگذار کرد.

حالا رابرت لواندوفسکی در روزهای واپسین سال 2021 از موفقیت های خود در این سال ابراز رضایت کرده و مدعی شد حالا قصد دارد سال جدید را در کنار خانواده و دوستان خود جشن بگیرد.

رابرت لواندوفسکی گفت: "از رخ دادن این اتفاق خیلی خوشحالم و بسیار مفتخرم که موفق به شکستن رکورد گرد مولر شدم. دیدار مقابل ولفسبورک شخصا برای من بازی آسانی نبود. به اندازه کافی در زمین فضا وجود نداشت و ولفسبورگ بسیار دفاعی بازی کرد. اما من به عملکردم در کل سال 2021 افتخار می کنم و در سال جاری من یک مرحله دیگر پیشرفت کردم. سالی پرتلاطم بود و پر از احساسات را سپری کردم و در مجموع از اتفاقاتی که در سال 2021 رخ داد رضایت دارم. حالا می خواهم از این مقطع و جشن سال جدید در کنار خانواده و دوستانم لذت ببرم و ما می توانیم با حال و هوای خوب سال جدید را آغاز کنیم."