Menu

ماریتیمو با علیپور مقابل بنفیکا(عکس) | ورزش3

ماریتیمو با علیپور مقابل بنفیکا(عکس) | ورزش3
ورزش3

نام بازیکن ایرانی تیم ماریتیمو در لیست 20 نفره بازی حساس فردا شب دیده می شود.

به گزارش ورزش سه، ماریتیمو که هفته گذشته موفق شد با نتیجه چهار بر یک سانتا کلارا را شکست داده و به رتبه نهم جدول رده بندی سوپر لیگ پرتغال صعود کند، فردا شب در چارچوب هفته پانزدهم، میهمان بنفیکا در لیسبون است.

واسکو سیابرا، سرمربی تیم ماریتیمو که طی هفته های اخیر با توجه به انگیزه بالای علیپور، تعداد دقایق بیشتری از او در زمین مسابقه استفاده کرده، در لیست 20 نفره تیمش برای بازی با بنفیکا هم نام مهاجم ایرانی اش را قرار داده است.

علی علیپور که هفته گذشته فرصت گلزنی از روی نقطه پنالتی را داشت اما هم تیمی فرانسوی اش این اجازه را به اون نداد تا به عقیده سرمربی تیم، مهاجم ایرانی اش برای گلزنی حریص تر شود، امیدوار است تا در بازی حساس فردا با تیم سوم جدول رده بندی، فرصت بیشتری برای نشان دادن توانایی های خود داشته باشد و موفق به گلزنی شود. این در حالی است که طی هفته های اخیر علیپور از علاقه خود به بازگشت به پرسپولیس هم صحبت کرده است.

لیست بازیکنان ماریتیمو برای بازی فردا مقابل بنفیکا که فردا از ساعت 18 شروع خواهد شد به شرح زیر است:

دروازه بان ها: پائولو ویکتور و پدرو تکسیرا مدافعان: کلودیو وینک، ماتئوس کاستا، زین الدین جونیور، خورخه سائنز، فابیو فریرا و ویتور کاستا هافبک ها: رافیک گایتان، استفانو بلترام، ادگار کاستا، ایوان روسی، دیوگو مندس، پدرو پلاجیو، مهاجمان: آندره ویدیگال، علی علیپور، بائوک، ریکاردینیو، هنریکه و جوئل تاگوئو