Menu

سلطه مطلق الجزایر بر عرب کاپ 2021(عکس) | ورزش3

سلطه مطلق الجزایر بر عرب کاپ 2021(عکس) | ورزش3
ورزش3

سه بازیکن برتر رقابت های عرب کاپ 2021 مشخص شد.

به گزارش ورزش سه، دیدار فینال رقابت های عرب کاپ 2021 ساعتی پیش در قطر برگزار شد و تیم الجزیر موفق شد پس از به تساوی کشیده شدن بازی در 90 دقیقه، با گل های امیر سایود در دقیقه 99 و یاسین براهیمی 5+120 از سد تونس در وقت های اضافه گذشته و به مقام قهرمانی برسد.

در جریان مراسم اهدای مدال و جام قهرمانی، بهترین های این رقابت ها در بخش انفرادی هم مشخص و جوایز خود را دریافت کردند. یکی از جذاب ترین بخش ها، اعلام سه بازیکن برتر بود که دو بازیکن از تیم قهرمان و یک بازیکن از تیم نایب قهرمان در بین شان دیده می شود.

یاسین براهینی، مهاجم 31 ساله تیم ملی الجزایر که زننده یکی از دو گل تیم ملی کشورش در دیدار پایانی بود به عنوان بهترین بازیکن رقابت های عرب کاپ انتخاب شده و جایزه طلایی را به خود اختصاص داد. هم تیمی او یوسف بلایلی هم که گلزن تیمش در دیدار نیمه نهایی بود، به عنوان دومین بازیکن برتر این دوره انتخاب شد.

اکرم عفیف، ستاره 25 ساله تیم ملی قطر که مثل رقابت های گذشته عملکرد بسیار خوبی در ترکیب تیم ملی کشورش داشت به عنوان بازیکن سوم این رقابت ها جایزه برنزی را در حالی دریافت کرد که تیم ملی کشورش در دیدار رده بندی مصر را در ضربات پنالتی شکست داده و به مقام سوم رسیده بود.

سیف الدین جزیری (تونس)، جایزه کفش طلای بهترین گلزن را دریافت کرد و امبولی الجزایری به عنوان بهترین دروازه بان رقابت ها انتخاب شد. به این ترتیب، جز عنوان بهترین گلزن، تمامی عنوان برتر به بازیکنان تیم قهرمان رسید تا الجزایر، تورنمنتی پرخاطره را پشت سر بگذارد.