Menu

نتایج رقابت های فوتبال باشگاهی در اروپا | شبکه خبر

نتایج رقابت های فوتبال باشگاهی در اروپا | شبکه خبر
شبکه خبر

در چارچوب هفته هجدهم لیگای اسپانیا، دیشب تیم رده دومی سویا ۲-۱ از سد اتلتیکو مادرید گذشت و فاصله خود را با رئال در صدر جدول به پنج امتیاز رساند.

 بارسلونا نیز  ۳-۲ الچه را از پیش رو برداشت، رایو وایکانو با ۲ گل آلاوس را شکست داد و سوسیداد ۱ به ۳ مغلوب ویارئال شد.

در ادامه هفته هجدهم سری آ ایتالیا، رم ۴ - ۱ در زمین آتالانتای رده سومی به برتری رسید، یوونتوس هم با ۲ گل میزبانش بولونیا را شکست داد و اودینزه با ۴ گل میزبان خود کالیاری را در هم کوبید. ((دیشب زدن)) در چارچوب هفته هفدهم بوندس لیگای آلمان، دیشب دورتموند ۲ به ۳ مغلوب میزبانش هرتابرلین شد، لایپزیش با ۲ گل به آرمینیا بیلفلد باخت، اینتراخت فرانکفورت یک - صفر ماینتس را شکست داد، بوخوم با یک گل نتیجه را به یونیون برلین واگذار کرد و دیدار هوفن هایم با مونشن گلادباخ ۱ - ۱ و گریترفورت با آگزبورگ بدون گل مساوی به پایان رسید. ((دیشب زدن - دورتمند دانلود کردم)).

این هفته از رقابت‌ها امشب با دو بازی به پایان می‌رسد که طبق برنامه، فرایبورگ با بایرلورکوزن و کلن با اشتوتگارت مصاف می‌دهند. اما در حالی که بیشتر بازی‌های هفته هجدم لیگ برتر انگلیس، به علت شیوع مجدد کرونا لغو شده است، در تک بازی دیشب، آرسنال ۴-۱ میزبانش لیدز را شکست داد و با ۳۲ امتیاز به رده چهارم جدول صعود کرد.