Menu

مجبور به فروش ارلینگ هالند نیستیم | ورزش3

مجبور به فروش ارلینگ هالند نیستیم | ورزش3
ورزش3

میشل زورک، مدیر ورزشی دورتموند اعتراف کرد ارلینگ هالند می تواند در تابستان سال بعد از این تیم جدا شود.

به گزارش "ورزش سه"، از همان روزهای ابتدایی انتقال ارلینگ هالند به دورتموند عنوان شد که بند آزادسازی قرارداد این بازریکن به مبلغ 75 میلیون یورو در تابستان سال 2022 فعال خواهد شد و به نظر این اتفاق به زودی رخ می دهد. بارسلونا، رئال مادرید، منچستریونایتد و سیتی، پاری سن ژرمن و ... به دنبال جذب این ستاره جوان و نروژی هستند و هالند هفته گذشته بعد از بازی دورتموند مقابل گروتر فروث برای هواداران دست تکان داده که برخی این رفتار را به مثابه خداحافظی او تلقی کردند. اما میشل زورک این خبر را تکذیب کرده و مدعی شد دورتموند خواهان حفظ ارلینگ هلند برای فصول بعدی است.

میشل زورک گفت: "از ارلینگ هالند پرسیدم دلیل این رفتار تو بعد از دیدار مقابل گروتر فورث چه بود و او گفت که مسئله خاصی نبوده استت. ارلینگ هالند قطعا در دورتموند باقی خواهد ماند. ما دوست داریم هالند فصل بعد نیز در تیم ما بازی کند و شرایط مالی دورتموند به شکلی نیست که ما مجبور به فروش این بازیکن باشیم.

البته ما می دانیم که ارلینگ هالند در شرایط خاصی فرصت جدایی دارد و به همین دلیل قرار است در چند هفته آینده با این بازیکن در مورد شرایط فصل آینده صحبت کنیم. ما یک قرارداد بلندمدت با ارلینگ هالند داریم، بنابراین اول او باید در مود آینده واکنش نشان دهد، نه ما. اما اگر هالند تصمیم به ماندن بگیرد برای دورتموند خوب خواهد بود."