Menu

در ورزشگاه‌های قطر دیگر بلندگو جواب نمی‌دهد! | ورزش3

در ورزشگاه‌های قطر دیگر بلندگو جواب نمی‌دهد! | ورزش3
ورزش3

شب گذشته جو فوق العاده‌ای در ورزشگاه البیت با حضور پرتعداد تماشاگران ایجاد شده بود.

به گزارش "ورزش سه"، پرونده عرب کاپ 2021 با قهرمانی الجزایر بسته شد و قطر میزبان نیز بعد از تونس در رده سوم ایستاد. قطری‌ها تاریخ این تورنمنت را منطبق با مسابقات جام جهانی مشخص کرده بودند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد سال آینده همین دقایق می‌دانیم کدام تیم قهرمان  جام جهانی شده است.

قطر ورزشگاه‌های بسیار مجهز و مطلوبی ساخته و شب گذشته جو جذابی بر ورزشگاه البیت در فینال موندیال عرب حاکم بود. این مسابقه را بیش از 60 هزار نفر از نزدیک تماشا کردند و تشویق‌های آنها شور و حال خاصی به فینال این تورنمنت داده بود.

تا همین چند سال گذشته، قطر  قادر به پر کردن ورزشگاه‌های کوچکش نیز پر نبود و هواداران فوتبال این کشور از بلندگو برای تشویق کردن استفاده می‌کردند. تشویقی که بعضا روی اعصاب نمایندگان ایران می‌رفت. اما با این اوصاف دیگر بلندگو در استادیوم‌های قطر جوابگو نیست و احتمالا افراد بیشتری در این کشور به فوتبال و تماشای آن علاقه‌مند شده‌اند و همچنین قطر توریست‌های زیادی به منظور تماشای فوتبال جذب می‌کند. قطری‌ها با تمرین کردن میزبانی در موندیال عرب حالا با خیال راحت‌تری منتظر فرا رسیدن روز افتتاحیه جام جهانی می‌مانند.