Menu

قهرِ جدید در اردوی تیم ملی فوتبال زنان! | ورزش3

قهرِ جدید در اردوی تیم ملی فوتبال زنان! | ورزش3
ورزش3

کاپیتان باتجربه و گلزن تیم ملی فوتبال زنان با پیامی از همبازیان خود خداحافظی کرده و این‌چنین گفته که در مقطع کنونی نمی‌تواند همراه تیم ملی باشد.

به گزارش "ورزش سه" اتفاقات عجیبی در اردوی تیم ملی فوتبال زنان در ماه‌های گذشته رخ داده و در فاصله یک ماه تا برگزاری جام ملت‌های آسیا 2022 هند هم این اتفاقات ادامه دارد؛ مهم‌ترین چالش و مسئله در دوره جدید تیم ملی، موضوع قهر بازیکنان بوده که به حد بی‌سابقه‌ای به چشم می‌آید.

از زهرا خواجوی که بعد از اختلاف شدید با ایراندوست به فهرست سیاه سرمربی تیم ملی رفت و دیگر جایی در جمع ملی‌پوشان پیدا نکرد؛ زهرا علیزاده وینگر سرعتی شهرداری سیرجان که تیم باشگاهی‌اش را تیم ملی خود دانست و دعوت چندباره سرمربی تیم ملی را رد کرد!

به تازگی هم که افسانه چترنور از حضور در اردوی ملی به دلیل عدم دعوت از همبازی دیگر خود در شهرداری سیرجان سر باز زده بود و در شرایطی که انتظار می‌رفت سرمربی تیم ملی فوتبال زنان مقابل این بازیکن بایستد، اما با دعوت از همبازی او به تیم ملی، چترنور را به حضور در اردو راضی کرد.

در دور جدید اردوی تیم ملی که از روز گذشته مرکز ملی فوتبال آغاز شده، از بازیکن جدیدی رونمایی شد که تمایل به همکاری با تیم ملی ندارد؛ زهرا قنبری. ستاره این روزهای خاتون بم که با 11 گل زده خانم گل لیگ فوتبال در فصل جدید هم بوده اما در پیامی عجیب، قنبری دعوت به اردوی ملی را به دلیل «مشکلات شخصی» رد کرده و این‌چنین عدم حضورش در تهران را توجیه کرده است!

کیفیت فنی هیچکدام از نامبردگان بر کسی پوشیده نیست اما این‌که در آستانه اعزام تیم ملی به هند برای نخستین حضور در جام ملت‌ها چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد، باورکردنی نیست.

به نظر می‌رسد عدم مدیریت صحیح جو حاکم بر اردوی ملی و هم‌چنین مماشات برای حضور برخی بازیکنان می‌تواند از ادله بروز چنین اتفاقاتی در اردوی تیم ملی فوتبال زنان باشد؛ هر چند که باید منتظر توضیحات قنبری درباره مشکلات خصوصی او بود، چرا که این ستاره گلزن فوتبال زنان در گفتگوی امروز خود با همشهری از علاقه‌اش برای درخشش در تیم ملی صحبت کرده بود و خداحافظی به یکباره او عجیب به نظر می‌رسد.