Menu

قیام کلوپ در مقابل بازیکنان مخالف واکسن! | ورزش3

قیام کلوپ در مقابل بازیکنان مخالف واکسن! | ورزش3
ورزش3

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول معتقد است بازیکنان مخالف واکسینه شدن نباید توسط این باشگاه جذب شوند.

به گزارش "ورزش سه"، اخبار حاکی از آن است که حدود 30 درصد از بازیکنان شاغل در لیگ برتر هنوز تمایلی به تزریق واکسن کرونا نشان نداده اند و شیوع دوباره این بیماری در روزهای اخیر موجب لغو مسابقات فراوانی شده است. حالا یورگن کلوپ به انتقاد از این شرایط پرداخته و مدعی شد چنین بازیکنانی در آینده نباید در لیست خرید باشگاه های مختلف قرار بگیرند.

یورگن کلوپ گفت: "فکر می‌کنم واکسینه شدن قطعا در امضای قرارداد بازیکنان با باشگاه‌ها تاثیرگذار خواهد بود. اگر بازیکنی اصلا واکسینه نشود، برای همه ما یک تهدید دائمی خواهد بود. البته شاید خود آن بازیکن نخواهد سلامتی همه را تهدید کند و اینطور نیست که او با خود فکر ‌کند به دیگران اهمیتی نمی‌دهم، اما در واقع اینگونه است.

شرایط از نظر سازماندهی در مورد بازیکنانی که تمایل به واکسن زدن ندارند، بهم ریخته و دشوار می شود. ما باید سناریوهای مختلفی را پیدا کنیم. یک بازیکن مبتلا به کرونا باید در رختکن دیگری لباس خود را عوض کرده، در سالن غذاخوری دیگری غذا بخورد، باید در اتوبوس دیگری نشسته و باید با ماشین دیگری رانندگی کند. اگر واقعا می خواهید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنید، انجام این کارها واقعا دشوار است.

اگر مجبور شویم برای برگزاری بازی های بین‌المللی به کشوری  دیگر سفر کنیم و برگردیم، او باید در شرایط قرنطینه قرار گیرد و این موارد در جذب یک بازیکن تاثیرگذار است. حتی باید محل اسکان دیگری برای بازیکنان واکسینه نشده فراهم کنیم و این اتفاق رخ نخواهد داد. من امیدوارم در آینده لازم نباشد دست به چنین کارهایی بزنیم."