Menu

پیغام PSG به رئال مادرید؛ حفظ امباپه تا آخر عمر! | ورزش3

پیغام PSG به رئال مادرید؛ حفظ امباپه تا آخر عمر! | ورزش3
ورزش3

لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن تاکید کرد این باشگاه همچنان به دنبال حفظ کیلیان امباپه است.

به گزارش "ورزش سه"، تنها چند ماه از قرارداد کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن باقی مانده و رئال مادرید از تابستان سال گذشته اقدامات خود برای جذب این ستاره فرانسوی را آغاز کرده است. اما پاری سن ژرمن مصرانه در تلاش برای حفظ این گلزن جوان بوده و لئوناردو، مدیر ورزشی برزیلی این باشگاه مدعی شد هدف آنها حفظ کیلیان امباپه تا روزی است که امکان ماندن این بازیکن در پاریس وجود داشته باشد. دو ماه دیگر نوبت تقابل رئال مادرید و پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان فرا می رسد و کیلیان امباپه از سوژه های مهم آن دیدار حساس خواهد بود.

لئوناردو گفت: "کیلیان امباپه در نقش خود به عنوان بهترین بازیکن جهان آنقدر راحت است که هیچ چیز در اطراف این بازیکن بر روی عملکرد، زندگی روزمره یا روحیه او تاثیر نمی گذارد. برعکس او همه چیز را به مثابه را یک نیروی انگیزه بخش جدید در نظر می گیرد. مردم فکر می کنند که ما به این دلیل از امباپه تعریف می کنیم که قصد تمدید قرارداد با این بازیکن را داریم، اما نه... این فراتر از منافع باشگاه است. کیلیان در 22 و تقریبا 23 سالگی، به بلوغی فوق العاده رسیده است.

ما می خواهیم این بازیکن را تا زمانی که ممکن است حفظ کنیم. شرایط فعلی یک موقعیت بسیار ویژه است، زیرا ما در مورد بهترین بازیکن جهان صحبت می کنیم و قرارداد امباپه رو به پایان است. من با او و خانواده اش رابطه مستقیم دارم و چه با مادر و چه با پدر کیلیان همیشه حرف می زنیم.

البته در مقاطعی بحث بین ما شدیدتر هم شد، اما این مسائل بخشی از رابطه است. اگر کیلیان امباپه تصمیم به تمدید قرارداد بگیرد این اتفاق رخ خواهد داد، زیرا ما نیز چنین چیزی را می خواهیم. من فکر می کنم که آنها در نهایت همه چیز را در شرایطی بسیار آرام پشت سر می گذارند.

اما این یک وضعیت پیچیده است، به این معنا که شما دوست دارید امباپه تمام عمر در پاریس بماند و ما باید به جایگاه او احترام بگذاریم. فکر می کنم ما هنوز هم از توانایی بالایی برای حفظ امباپه برخورداریم و من به این موضوع اعتقاد دارم."