Menu

با تصمیم ژاوی، ستاره بزرگ سری آ در فهرست بارسا | ورزش3

با تصمیم ژاوی، ستاره بزرگ سری آ در فهرست بارسا | ورزش3
ورزش3

دوسان ولاهوویچ هم به فهرست مهاجمان مد نظر بارسلونا اضافه شده است.

به گزارش "ورزش سه"،  مدیران بارسلونا نام ارلینگ هالند فوق ستاره نروژی دورتموند را به عنوان هدف اصلی خود در تابستان سال آینده معرفی کرده و خوان لاپورتا رئیس باشگاه قصد دارد به هر ترتیبی این مهاجم جوان را جذب کند. حتی اخبار حاکی از جلسه ای در روزهای اخیر بین رئیس بارسلونا و مینو رایولا در همین رابطه بوده و باشگاه اسپانیایی از همین حالا تحرکات خود برای خرید ارلینگ هالند و توافق با مدیر برنامه سخت گیر او را آغاز کرده است.

با این حال ضعف گلزنی مشهود در بارسا سران این باشگاه را مجبور به تحرکاتی در انتقالات زمستانی پیش رو کرده است و برای این مهم، فران تورس و ادی کاوانی مدنظر هستند اما طبق ادعای کادنا سر، ژاوی سرمربی بارسا روی بازیکنی دیگر هم نظر مثبت دارد. شماره 9 مورد علاقه ژاوی کسی نیست جز دوسان ولاهوویچ ستاره صرب فیورنتینا. او پدیده بی چون و چرای این فصل فوتبال ایتالیاست.

او فصل جاری در 17 بازی برای بنفش ها توانسته 15 گل به ثمر برساند و سخت مد نظر کادر فنی بارسا قرار گرفته است. ولاهوویچ تابستان 2020 نیز به بارسا پیشنهاد شده بود ولی در نهایت از سوی باشگاه کاتالان مورد قبول قرار نگرفت. بارسا روی هالند، تورس و کاوانی حساب باز کرده ولی نام ولاهوویچ هم در فهرست این تیم به چشم می خورد.