Menu

عبدی: می توانستیم در نود دقیقه کار را تمام کنیم | ورزش3

عبدی: می توانستیم در نود دقیقه کار را تمام کنیم | ورزش3
ورزش3

مربی تیم آلومینیوم گفت: فلسفه آقای خطیبی این است که اصلا در مورد داوری صحبت نکنیم.

به گزارش ورزش سه، دیدار تیم های آلومینیوم اراک و فجرسپاسی شیراز در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید تا کار به وقت های اضافه کشیده شود. اراکی ها در وقت های اضافه دو بار دروازه حریف را باز کردند تا پیش از ضربات پنالتی، برنده بازی مشخص شود.

حسین عبدی، مربی تیم آلومینیوم اراک که امروز به دلیل محرومیت رسول خطیبی در نشست خبری پس از بازی حضور یافته بود، با اشاره به کار سخت تیمش مقابل فجر گفت: به همشهریان عزیزم این برد را تبریک می گویم و امیدوارم که از بازی بچه ها لذت برده باشند. بازی خوبی بود اما کار سختی داشتیم چون به فاصله 7-8 روز دومین بازی مان را مقابل تیم خوب فجرسپاسی انجام می دادیم و این فشردگی بازی های کمی کار را سخت کرده است.

وی با تمجید از بازی بازیکنان آلومینیوم ادامه داد: بچه ها خیلی خوب کار کردند و با موقعیت هایی که داشتیم می توانستیم در طول 90 دقیقه به پیروزی برسیم. شانس یارمان نبود و این موقعیت ها را از دست دادیم تا کار به وقت های اضافه کشیده شود.

مربی آلومینیوم در خصوص تغییراتی که در ترکیب این تیم دیده می شد گفت: نسبت به بازی های قبلی با چند تغییر وارد زمین شدیم. آقای خطیبی تصمیم گرفتند که به چند نفر استراحت دهند. با توجه به شرایطی که در بازی به وجود آمد چند تغییر انجام دادیم تا روند کار را بهتر کنیم. در 30 دقیقه وقت های اضافی تیم برتر میدان بودیم و خدا را شکر به آن چه استحقاقش را داشتیم رسیده و راهی مرحله بعد شدیم.

عبدی در واکنش به اظهارات کلانتری که گفته بود داور صحنه های 50-50 را به سود آلومینیوم سوت زده تاکید کرد: من به تیم داوری خسته نباشید می گویم که خوب قضاوت کردند. البته در چند صحنه اتفاقاتی افتاد که به ضرر ما شد. یکی از این صحنه ها برخورد توپ به دست بازیکن حریف در نیمه اول بود که داور پنالتی نگرفت. فلسفه آقای خطیبی این است که اصلا در مورد داوری صحبت نکنیم. امیدوارم کارشناسان در این موارد نظر بدهند.