Menu

شگفتی‌سازی قعرجدولی‌ها در لیگ والیبال | ورزش3

شگفتی‌سازی قعرجدولی‌ها در لیگ والیبال | ورزش3
ورزش3

تیم‌های مس رفسنجان، پاس گرگان و شهرداری ورامین با پیروزی مقابل حریفان مدعی خود، شگفتی‌ساز شدند.

به گزارش "ورزش سه"، در هفته دوازدهم لیگ برتر، تیم راه‌یاب ملل مریوان میزبان تیم قعرنشین شهرداری ورامین بود. درحالی که پیش از این تصور می‌شد شاگردان آرش صادقیانی که در زمره تیم‌های مدعی لیگ برتر محسوب می‌شوند، بتوانند با استفاده از امتیاز میزبانی، پیروزی آسانی مقابل تیم یازدهم جدول رده‌بندی داشته باشند اما بازیکنان شهرداری ورامین با پیروزی سه بر یک و کسب امتیاز‌های 25 بر 17، 25 بر 19 و 25 بر 18 در ست‌های اول، دوم و چهارم میزبان خود را غافلگیر کردند. در این دیدار راه‌یاب‌ملل تنها در ست سوم موفق به کسب امتیاز 25 بر 17 شد.

تیم‌های شهداب یزد و شهرداری گنبد که در پایان هفته یازدهم به ترتیب در رتبه‌های ششم و هفتم جدول قرار داشتند، در بازی‌های خارج از خانه مقابل تیم‌های قعرجدولی گوی و قافیه را باختند تا شگفتی‌سازی قعرجدولی‌ها در هفته دوازدهم کامل شود.

مس رفسنجان این هفته در حالی میزبان شهداب یزد بود که موفق شد سه بر یک از سد حریف میان‌جدولی‌اش عبور کند. در این دیدار شهداب یزد تنها در ست اول موفق به کسب امتیاز 25 بر 18 شد و در ادامه بازی در ست‌های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای 26 بر 24، 25 بر 22 و 25 بر 20 مقابل مس تن به شکست داد.

در این دیدار پر افت و خیز که به مدت 130 دقیقه به طول انجامید، تیم مس رفسنجان در گیم سوم کارت زرد تاخیر دریافت کرد. فدریکو پریرا بازیکن شماره 2 شهداب یزد در ست دوم و امین رضوی بازیکن شماره 18 مس رفسنجان در ست سوم نیز کارت زرد گرفتند. همچنین مربی تیم شهداب یزد در ست چهارم کارت قرمز دریافت کرد.

تیم پاس گرگان نیز در روز میزبانی از شهرداری گنبد با نتیجه سه بر یک مقابل شهرداری گنبد تیم هفتم جدول رده‌بندی(تا پایان هفته یازدهم) و با ثبت امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 19 و 25 بر 23 در ست‌های اول، دوم و چهارم به پیروزی رسید. گنبدی‌ها هم در ست سوم موفق به کسب امتیاز 25 بر 21 شدند.