Menu

لحظات اضطراب و خوشی استقلال (عکس) | ورزش3

لحظات اضطراب و خوشی استقلال (عکس) | ورزش3
ورزش3

شاگردان فرهاد مجیدی لحظات ملتهب و بسیار دشواری را در مقابل نود ارومیه سپری کردند تا به پیروزی و صعود به جمع 16 تیم برتر برسند.

به گزارش "ورزش سه" شاید بدبین‌ترین هوادار استقلال هم تصور چنین روز سختی را برای آبی‌ها در ورزشگاه آزادی نمی‌کرد، روزی که شاگردان فرهاد مجیدی مالک توپ و میدان بودند و موقعیت‌های پرشماری روی دروازه حریف ساختند اما درخشش مدافعان و به ویژه رضا منصوری سنگربان نود اجازه نداد تا آبی‌ها فصل جدید جام حذفی را با یک برد پرگل خانگی مقابل حریف لیگ دویی آغاز کنند.

استقلالی‌ها در رویای رسیدن به گل بودند که روی یک غافلگیری دروازه‌شان باز شد و در ادامه آرمان رمضانی در نقش ناجی، تیمش را از حذف زودهنگام نجات داد و با ضربه سر دقیق خود توانست بازی را به تساوی بکشاند و بعد از این گل هم شاگردان مجیدی حملات پرشماری روی دروازه نود داشتند اما این تیم لیگ دویی قصد داشت شگفتی جام را خیلی زود رقم بزند.

عملکرد کم‌نقص مدافعان و گلر نودی‌ها باعث شد تا بازی در 120 دقیقه بدون برنده باشد و تعیین تیم صعودکننده به ضربات پنالتی کشیده شود؛ این اتفاق باعث شد تا آبی‌ها اضطراب ویژه‌ای این ماراتن دشوار را دنبال کنند، چرا یک اشتباه می‌توانست نسخه این تیم در این جام را بپیچد و پرافتخارترین تیم جام حذفی در گام نخست از گردونه بازی‌ها حذف شود.

اما درخشش پنالتی‌زن‌های استقلال و البته علیرضا رضایی در درون دروازه آبی‌ها و کم‌تجربگی پنالتی‌زنان نود باعث شد تا لحظات اضطراب به خوشی تبدیل شود و در پایان یک بازی نفسگیر و سخت، این شاگردان فرهاد مجیدی باشند که بازی را با پیروزی به پایان می‌برند و در جمع 16 تیم نهایی جام حذفی قرار گرفته‌اند.