Menu

رئال مادرید 0-0 کادیز: توقف غیرمنتظره در برنابئو | ورزش3

رئال مادرید 0-0 کادیز: توقف غیرمنتظره در برنابئو | ورزش3
ورزش3

رئال مادرید در دیداری خانگی مقابل کادیز با تساوی 0-0 متوقف شد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان کارلو آنچلوتی که در 10 دیدار قبلی شان در همه رقابت ها به پیروزی رسیده بودند، امشب نتوانستند برابر کادیز به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست پیدا کنند.

همانطور که انتظار می رفت رئالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه 7 بود که وینسیوس روی پاس بنزما صاحب موقعیت شد اما ضربه او بعد از برخورد به بازیکن حریف به بیرون رفت.

سه دقیقه بعد نوبت تیم میهمان بود که اولین موقعیت جدی اش را روی دروازه رئال ایجاد کند اما ضربه والی فالی هم از بالای دروازه به بیرون رفت.

در ادامه باز هم این بازیکنان رئال بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه 17، توپ در یک رفت و برگشت به فده والورده رسید اما ضربه او هم راهی به چهارچوب دروازه کادیز پیدا نکرد.

در دقیقه 23، روی حرکت خوب وینسیوس و پاس تونی کروس، بار دیگر والورده صاحب موقعیت شد اما این ضربه او را دروازه بان کادیز با یک واکنش خوب دفع کرد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و برای دقایقی این بازیکنان کادیز بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه رئال ایجاد کنند.

در دقایق پایانی این نیمه هم به همین شکل دنبال شد و در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم رئال بهتر آغاز کرد و در دقیقه 50، هازارد صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او بعد از برخورد به مدافع حریف به کرنر تبدیل شد.

دو دقیقه بعد، روی پاس عالی کاسمیرو، این بنزما بود که صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد اما ضربه او را لدسما با یک واکنش خوب مهار کرد.

حملات رئال ادامه پیدا کرد و این تیم در فاصله 10 دقیقه صاحب چهار موقعیت دیگر هم شد اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی باعث شد تا این فرصت های یکی بعد از دیگری از دست برود.

در ادامه بازی متعادل تر دنبال شد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 74، تیم کادیز به گل برتری برسد نگردو که با پاس سوبرینو صاحب موقعیت شده بود، ضربه اش را از کنار دروازه به بیرون زد.

دو دقیقه بعد، بنزما که با پاس هازارد درون محوطه جریمه کادیز صاحب موقعیت شده بود، تحت فشار مدافعان حریف سرنگون شد اما  داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

در دقایق پایانی باز هم این رئالی ها بودند که برای رسیدن به گل برتری تلاش زیادی انجام دادند اما در نهایت تلاش آنها ثمری نداشت و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.