Menu

مهم ترین نتایج فوتبال باشگاهی در اروپا | شبکه خبر

مهم ترین نتایج فوتبال باشگاهی در اروپا | شبکه خبر
شبکه خبر

برتری منچستر سیتی در لیگ برتر انگلیس و ناپولی در سری آ ایتالیا، و، توقف رئال مادریددر لیگای اسپانیا؛ مهم‌ترین اتفاقات دیشب فوتبال باشگاهی در اروپا بود.

در ادامه هفته هجدم لیگ برتر انگلیس، دیشب منچستر سیتیِ صدر جدولی ۴ به صفر در زمین نیوکاسل به برتری رسید و با ۴۴ امتیاز جایگاه خود را محکم ترکرد.

لیورپولِ رده دومی مقابل میزبانش تاتنهام با تساوی ۲-۲ متوقف و ۴۱ امتیازی شد و چلسی- تیم سوم جدول در زمین ولورهمپتون به تساوی بدون گل رضایت داد.در چارچوب هفته هجدهم لیگای اسپانیا، تیم صدرنشینِ رئال مادرید برابر میهمانش کادیز بدون گل متوقف و ۴۳ امتیازی شد. گرانادا ۴-۱ مایورکا را شکست داد. بیلبائو ۳-۲ از سد بتیس گذشت و ختافه با یک گل اوساسونا را برد.در ادامه هفته هجدهم سری آ ایتالیا، دیشب در مهم‌ترین بازی، ناپولی با برتری یک - صفر مقابل میزبانش میلان، ۳۹ امتیازی شد و به علت تفاضل گل بهتر، جای این تیم را در رده دوم جدول گرفت. در دیگر بازی‌ها، تورینو با یک گل ازسد ورونا گذشت و دیدار فیورنتینا با ساسولو ۲-۲ و اسپتزیا با امپولی و سامپدوریا با ونیز ۱-۱ مساوی خاتمه یافت؛ و ... در بازی‌های پایانی هفته هفدهم بوندس لیگای آلمان، فرایبورگ ۲ -۱ بایرلورکوزن را از پیش رو برداشت و کلن با یک گل بر اشتوتگارت غلبه کرد.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

دانلود فیلم اصلی

فیلم اصلی

فیلم اصلی