Menu

شرایط مبهم بانوان جودوکار برای اعزام به المپیک | ورزش3

شرایط مبهم بانوان جودوکار برای اعزام به المپیک | ورزش3
ورزش3

سرمربی تیم ملی جودو بانوان ناشنوا با بیان این که هنوز شرایط اعزام بانوان جودوکار ناشنوا به المپیک ناشنوایان مشخص نیست، گفت: منتظر تصمیم فدراسیون هستیم که آیا بانوان جودوکار به المپیک اعزام می‌شوند یا خیر؟

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، نرگس موسوی اظهار کرد: از سال ۹۹ که تیم جودو بانوان ناشنوا را تشکیل دادیم، هدف‌مان شرکت در مسابقات جهانی فرانسه و مطرح کردن تیم بانوان در این مسابقات بود که متاسفانه پس از این که شرایط اعزام بانوان به این مسابقات فراهم نشد، دیگر انگیزه‌ای برای ادامه کار نداشتم.

وی گفت: ما تا زمانی که در تورنمنت‌های برون مرزی شرکت نکنیم، ارزیابی دقیقی نمی‌توانیم از وضعیت بانوان جودوکار داشته باشیم، تنها برگزاری اردوهای داخلی ملاک درستی برای ارزیابی بانوان جودوکار نیست. حداقل باید در یک تورنمنت برون مرزی شرکت کنند تا ببینیم بانوان جودوکار ناشنوا در چه شرایطی قرار دارند.

سرمربی تیم ملی جودو بانوان ناشنوا هم‌چنین درباره وضعیت اعزام بانوان جودوکار ناشنوا به المپیک، خاطرنشان کرد: فدراسیون به طور شفاف به ما اعلام نکرده که آیا بانوان جودوکار به المپیک اعزام می‌شوند یا خیر؟ واقعا اگر شرایط اعزام بانوان جودوکار به المپیک نیز فراهم نشود، انگیزه‌ای برای ادامه همکاری با بانوان جودوکار ناشنوا نخواهم داشت. هدف گذاری ما تنها شرکت در اردوهای داخلی نیست، دوست دارم پس از ۱۵ سال کار حرفه‌ای در جودو، شرایط اعزام بانوان جودوکار به مسابقات آسیایی و جهانی فراهم شود تا بانوان انگیزه کافی برای ادامه تمرینات را داشته باشند.

موسوی در پایان افزود: پس از اعزام نشدن به مسابقات جهانی فرانسه، دوست ندارم المپیک ناشنوایان را نیز از دست بدهیم، امیدوارم فدراسیون زودتر وضعیت جودو بانوان را برای اعزام به المپیک مشخص کند تا از بلاتکلیفی خارج شویم.