Menu

الهامی در سیرجان؛ ساکت تر از همیشه (عکس)  | ورزش3

الهامی در سیرجان؛ ساکت تر از همیشه (عکس)  | ورزش3
ورزش3

نساجی روز گذشته در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی میهمان آرمان گهر بود و با تک گل حسن نجفی این مسابقه را به سود خود به پایان برد تا یکی از تیم های حاضر در مرحله یک هشتم نهایی باشد. 

به گزارش "ورزش سه"، این فصل حضور نساجی در سیرجان با خاطره خوشی برای این تیم همراه نبود. اگر چه نساجی مصاف با گل گهر در استادیوم اختصاصی این تیم را به نتیجه مساوی یک بر یک به پایان برد اما در جریان بازی این بازی ساکت الهامی به دلیل اعتراض شدید به داور مسابقه یعنی موعود بنیادی فر 6 جلسه از همراهی تیمش محروم شد که در ادامه این محرومیت به 3 جلسه تقلیل پیدا کرد و با احتساب کارت قرمزی که دریافت کرد 4 جلسه از روی سکوها تیمش را هدایت کرد. 

ساکت الهامی بعد از پشت سر گذاشتن این محرومیت تبدیل به مربی آرام تری شده است و اگر هم اعتراضی به داوری داشته باشد آنرا منطقی تر بیان می کند. جالب اینکه بعد از این دوران هم اشتباهات داوری به ضرر تیم نساجی به صورت سهوی رخ داده است؛ نمونه اش خطای پنالتی روی احسان قهاری در بازی با پدیده که داور دستور به شروع مجدد بازی از بیرون محوطه جریمه داد اما ساکت الهامی سعی کرد با سعه صدر و به شکل منطقی اعتراض خود را بیان کند و این مربی جوان در نهایت نشان داد در صورتی که بخواهد می تواند کنترل خوبی روی رفتارهای خود داشته باشد و دیگر دست به حرکاتی نزند که منجر به محرومیت وی از حضور روی نیمکت شود. 

در مصاف دیروز آرمان گهر – نساجی ساکت الهامی در صحنه ای برخورد مدافع تیم آرمان گهر با فرزاد زامهران اعتقاد داشت روی بازیکن تیمش خطای پنالتی رخ داده است اما داور دستور به ادامه بازی داد و در این جا سرمربی تیم نساجی تنها به داور چهارم و ناظر داوری متذکر شد که در این صحنه روی بازیکن تیمش خطا رخ داده است و در نهایت بازی را دنبال کرد تا روز آرامی را در سیرجان تجربه کند.