Menu

بهترین مهاجم دنیا را داریم و نیازی به هالند نیست | ورزش3

بهترین مهاجم دنیا را داریم و نیازی به هالند نیست | ورزش3
ورزش3

هربرت هاینر، رییس بایرن مونیخ، می‌گوید این باشگاه علاقه‌ای به جذب ارلینگ هالند ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر شایعات بسیاری درباره احتمال انتقال ارلینگ هالند به بایرن مونیخ به گوش رسید و صحبت‌های مینو رایولا، مدیربرنامه این بازیکن، نیز به این شایعات دامن زد.

رایولا چند روز قبل مدعی شده بود که چهار باشگاه مدعیان اصلی جذب هالند هستند که بایرن مونیخ، بارسلونا، رئال مادرید و منچسترسیتی جز این فهرست قرار دارند.

بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی معقتد هستند که روبرت لواندوفسکی از این اتفاقات چندان راضی نیست و با توجه به اتمام قراردادش در تابستان 2023 و علاقه این بازیکن به رئال مادرید احتمال دارد که به زودی به این باشگاه منتقل شود.

هاینردرباره صحبت‌های مطرح شده در روزهای اخیر گفت:« ما علاقه‌ای به هالند نداریم. روبرت لواندوفسکی را داریم که بهترین مهاجم دنیا است. او در چند سال آینده هم به بازی در همین سطح ادامه خواهد داد.»

او در ادامه اضافه کرد:« ما خوشحال هستیم که او را داریم چون حضور او به معنای تضمین گلزنی برای بایرن است. او می‌داند که من و همه کسانی که مدیریت این باشگاه را برعهده دارند، حضور و عملکرد او را مورد تحسین قرار می‌دهند. ما پیش از این بارها به این موضوع اشاره کردیم.»

سطح بازی لواندوفسکی در ماه‌های اخیر فوق العاده بوده و نقشی کلیدی در موفقیت این تیم و قهرمانی آنها در رقابت‌های نیم فصل بوندسلیگا داشته است. بایرن خودش را به عنوان یکی از قدرتمندترین تیم‌های اروپا معرفی کرده و بعید به نظر می‌رسد که این ارتباط دونفره به این آسانی از هم گسسته شود.

لواندوفسکی تا به این جای فصل 19 گل به ثمر رسانده، این در حالی است که هالند هنوز 13 گل زده است. البته باید توجه داشت که این مهاجم بروسیا دورتموند چند هفته را به دلیل مصدومیت از میادین دور بود.