Menu

محبوبیت حسن یزدانی در میان عراقی‌ها | خبرآنلاین

محبوبیت حسن یزدانی در میان عراقی‌ها | خبرآنلاین
خبرآنلاین

در اردوی عراق بازار عکس یادگاری با ملی‌پوشان کشتی ایران داغ است؛ حسن یزدانی مثل همیشه محبوب‌ترین عضو تیم ملی در خارج از کشور است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این روزها اردوی تمرینی، تفریحی و زیارتی تیم ملی کشتی آزاد در بغداد در حال برگزاری است. نزدیک به سه ماه بعد از جهانی نروژ، تدبیری اندیشیده شد که ملی‌پوشان بار دیگر در کنار هم قرار گرفته و کادرفنی تیم ملی از اوضاع و احوال آنها آگاه شود.

همچنین زیارت کاظمین و کربلا در دستور کار بوده تا آزادکاران با روحیه مضاعف به ایران بازگشته و تمرینات را برای شرکت در چرخه انتخابی تیم ملی از سر بگیرند.

تیم ملی همچنین تمرینات سبکی را در این اردو در دستور کار داشته و امکانات لازم در باشگاه‌های بغداد در اختیار ملی‌پوشان قرار گرفته است.

عراقی‌ها اعضای تیم ملی کشتی آزاد ایران را می‌شناسند و بازار عکس هم در بغداد داغ است. طبق معمول محبوب‌ترین عضو تیم ملی کشتی آزاد حسن یزدانی است. کشتی‌گیری که از سال 2015 به بعد در کلیه مسابقات جهانی و المپیک مدال گرفته و در بازی‌های المپیک 2020 توکیو نیز با شکست دیوید تیلور آمریکایی قهرمان جهان شد.

درحالیکه پیش از این اعلام شده بود تیم ملی ششم دی ماه به ایران بازخواهد گشت، احتمالا پایان اردوی شاگردان پژمان درستکار زودتر از موعد قبلی خواهد بود و این تیم روز جمعه به کشور بازخواهد گشت. این اردو از 25 آذر ماه در عراق آغاز شده است.