Menu

خشم رئیس فدراسیون مصر از کی‌روش | ورزش3

خشم رئیس فدراسیون مصر از کی‌روش | ورزش3
ورزش3

رسانه های مصری خبر دادند که فدراسیون فوتبال این کشور قصد دارد به دلیل امتناع کی روش از پذیرش شکست هایش، به پرونده او رسیدگی کند.

به گزارش "ورزش سه"، حواشی شکست های تیم ملی مصر برابر تونس و قطر در جام ملت های عربی همچنان ادامه دارد. وب سایت kora11 مصر نوشت پس از شکست تیم ملی مصر در ضربات پنالتی و در دیدار رده بندی جام ملت های عربی برابر قطر، باعث خشم اعضای فدراسیون فوتبال این کشور از جمله احمد مجاهد رئیس فدراسیون شده است. 

این وب سایت نوشته است: گزارش های مطبوعاتی از فدراسیون فوتبال حاکی از آن است که واکنش های کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی مصر پس از هر شکستی، عصبانیت زیادی را بین مدیران اتحادیه فوتبال مصر به دنبال داشت.

این منبع فاش کرد که احمد مجاهد رئیس فدراسیون فوتبال مصر از اینکه می بیند که کی روش هرگز اشتباهات خود را نمی پذیرد و معمولاً عوامل دیگری مانند زمین های ضعیف یا انتقاد از داوری را مقصر شکست می داند، خشمگین شده است. اتفاقاتی که پس از دیدار با تونس و قطر اتفاق افتاد و کی روش داوری را علت شکست تیمش عنوان کرد

این وب سایت در پایان نوشته است: گزارش های دریافتی از فدراسیون مصر به این نتیجه رسیدند که مدیران اعتقاد دارند کی روش به جای مقصر دانستن داوری، باید بپذیرد که برخی از تصمیمات فنی که گرفته درست نبوده است.