Menu

کوزین در اینستاگرام: من بر نمی‌گردم(عکس) | ورزش3

کوزین در اینستاگرام: من بر نمی‌گردم(عکس) | ورزش3
ورزش3

مربی ایتالیایی سابق شهر خودرو شخصاً به حواشی و خبرها درباره بازگشت احتمالی‌اش به تیم مشهدی واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه" بعد از برکناری اکبر میثاقیان در هفته نهم لیگ برتر، شایعات زیادی درباره نیمکت شهر خودرو مطرح شده و علی‌رغم انتخاب موقت سیدعباسی به عنوان سرمربی و حضور او روی نیمکت این تیم در مقابل صنعت نفت آبادان و استقلال ملاثانی، با این‌حال بحث بازگشت استفان کوزین و حضور او به عنوان سرمربی خارجی روی نیمکت شهر خودرو مطرح بوده است.

کوزین در لیگ نوزدهم در مقطعی به عنوان مربی در کنار سرآسیایی و بختیاری‌زاده مشغول به فعالیت بود و از همان زمان مطالباتی داشت که شکایت او به فیفا بابت این مطالبات، پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی شهر خودرو را بسته بود اما با این‌حال این مربی ایتالیایی توافقاتی برای دریافت پول خود در چند مرحله داشت و اجازه داد پنجره تیم مشهدی باز شود.

گویا شرط اصلی کوزین برای بازگشت به نیمکت شهر خودرو، تسویه‌حساب مطالبات قبلی او بوده که براساس توافق با بهمن‌ماه باید انجام می‌شده اما کوزین خواسته تا ظرف امروز و فردا این مطالبات پرداخت شود و در غیر این‌صورت مجدداً نامه‌ای به فیفا خواهد زد.

این مربی ایتالیایی که گفته می‌شد تا پیش از بازی استقلال به ایران سفر خواهد کرد، شب گذشته در پیامی اینستاگرامی علیه مدیران شهر خودرو و بدقولی آن‌ها در پرداخت مطالباتش موضع‌گیری تندی داشت و صحبت‌های صریحی را مطرح کرد.

در پیام کوزین آمده است: «هواداران عزیز شهرخودرو، بسیاری از شما برای من پیام گذاشتید و عشق فراوان به تیم خود و محبت فراوان به من را نشان دادید؛ من فکر می کردم مهم است که بعد از مدت ها وضعیت را روشن کنم. فیفا در ماه اکتبر باشگاه را با محرومیت از نقل و انتقالات محکوم کرد، سپس من توافقی را برای پرداخت معوقاتم به نفع باشگاه پذیرفتم اما با وجود این، باشگاه تا به امروز به توافقات احترام نمی‌گذارد و به همین دلیل شرایط بسیار پیچیده می شود.

در ادامه این مربی ایتالیایی واکنشی به اخبار مربوط به بازگشت خود منتشر کرده و نوشته است: «به من گفتند که باشگاه بازگشت من به ایران را اعلام کرده است اما باید این خبر را تکذیب کنم زیرا با تیم ملی سودان جنوبی قرارداد دارم؛ برای من مهم بود که حقیقت را شخصا به شما بگویم نه در بیانیه های مطبوعاتی. هواداران و بازیکنان باشگاه شهر خودرو همیشه در قلب من خواهند بود، موفق باشید!»

باید دید بعد از این صحبت‌های کوزین، واکنش مدیران شهر خودرو که به دنبال بازگشت او به تیم مشهدی بودند چیست و سرانجام سکاندار شهر خودرو در ادامه فصل چه کسی خواهد شد و آیا حضور سیدعباسی روی نیمکت شهر خودرو تمدید می‌شود یا حمیداوی تصمیم دیگری برای تیمش خواهد گرفت.