Menu

بازگشت وریا غفوری به تمرینات استقلال | ورزش3

بازگشت وریا غفوری به تمرینات استقلال | ورزش3
ورزش3

کاپیتان استقلال بالاخره توانست در تمرینات این تیم شرکت کرده و برای دیدار با پدیده آماده شود.

به گزارش "ورزش سه"، وریا غفوری در دیدار برابر صنعت نفت یکی از بهترین بازیکنان میدان بود. کاپیتان آبی ها علاوه بر پاس گلی که به حسین زاده داد، در ادامه نیز عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشت و بارها خط دفاعی حریف را آزار داد. اما  این دیدار برای او تلخ تمام شد چرا که با مصدومیت برابر تیم منصوریان، چند بازی مهم تیمش را از دست داد.

غیبت وریا در شهرآورد پایتخت بسیار به چشم آمد و شاید اگر او می توانست برابر رقیب دیرینه به میدان برود، نتیجه دیگری به دست بیاید. غفوری همچنین تقابل برابر پیکان، سپاهان و نود ارومیه را نیز از دست داد ولی در نهایت امروز توانست طلسم دوری از تمرینات را بشکند.

بازیکنان تیم فوتبال استقلال امروز یک جلسه تمرینی را در مجموعه ورزشی آرارات برگزار کردند. وریا که 20 روز گذشته را به دلیل مصدومیت در تمرینات آبی‌پوشان شرکت نداشت، در این تمرین حضور داشت و به صورت اختصاصی کار کرد.

بازگشت این بازیکن می تواند بهترین خبر برای فرهاد مجیدی و اعضای کادرفنی استقلال باشد. آبی ها باید در مشهد به مصاف پدیده بروند و پس از آن 3 دیدار سخت و دشوار برابر فولاد، آلومینیوم و مس رفسنجان در پیش خواهند داشت که آمادگی غفوری می تواند قوای تهاجمی تیم مجیدی را افزایش دهد.