Menu

نویدکیا و چالش انتخاب از میان شهریار و سجاد (عکس) | ورزش3

نویدکیا و چالش انتخاب از میان شهریار و سجاد (عکس) | ورزش3
ورزش3

حضور سجاد شهباززاده در ترکیب اصلی سپاهان مقابل اورکی اسلامشهر یکی از تصمیمات جالب توجه محرم نویدکیا بود.

به گزارش "ورزش سه"، پس از اینکه سرمربی جوان سپاهان تا هفته نهم از شهریار مغانلو به عنوان مهاجم اصلی تیمش استفاده کرد و البته در نیمی از بازی ها سجاد شهباززاده نیز در کنار او به عنوان وینگر مورد استفاده قرار گرفت، از بازی مقابل استقلال شاهد تغییر این رویه بودیم و این آقای گل فصل گذشته بود که جلوتر از مغانلو به ترکیب اصلی رسید.

یکی از بزرگ‌ترین چالش های محرم نویدکیا پس از پیوستن شهریار مغانلو به سپاهان جانمایی این سجاد و شهریار به طور همزمان در ترکیب اصلی بوده؛ به طوری که این دو مهاجم بتوانند با بالاترین ظرفیتی که دارند به کارشان ادامه دهند. این موضوع اما تاکنون محقق نشده و نه سجاد توانسته عملکرد فصل گذشته اش را تکرار کند و نه شهریار مغانلو.

در آخرین بازی برای دومین مرتبه شهریار مغانلو کار را از روی نیمکت سپاهان آغاز کرد و این سجاد شهباززاده بود که به مانند سال گذشته روی یک پاس در عرض رو به عقب هوشمندانه با تکلی که زد، گل برتری تیمش را به ثمر رساند تا سرمربی تیمش را متقاعد کند که حداقل در یکی دو بازی آینده لیگ هم از او به جای مغانلو در ترکیب اصلی استفاده کند.

سجاد شهباززاده و شهریار مغانلو دو مهاجم طلایی پوشان اصفهانی تا پایان هفته دهم هر کدامشان دو مرتبه گلزنی کرده اند و حالا شهباززاده با گلزنی مقابل شهید اورکی تعداد گل هایش در این فصل را به عدد سه رساند تا دست بالاتر را نسبت به شهریار که در نیمه دوم وارد زمین شد، داشته باشد.