Menu

اولین شگفتی جام حذفی با باخت شاگردان عنایتی | ورزش3

اولین شگفتی جام حذفی با باخت شاگردان عنایتی | ورزش3
ورزش3

شاگردان عنایتی با شکست مقابل خلیج فارس ماهشهر از رقابت‌های جام حذفی کنار رفتند.

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه بازی‌های مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال، تیم دسته دومی خلیج فارس ماهشهر از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در ورزشگاه شهدای این شهر به مصاف تیم لیگ برتری هوادار تهران رفت.

شاگردان عنایتی که پنج روز قبل در هفته دهم لیگ برتر به پیروزی خارج از خانه مقابل ذوب‌آهن اصفهان رسیده و از بحران خارج شده بودند، امروز هم برای کسب برتری در ماهشهر تلاش می‌کردند ولی با وجود نمایش خوبی که داشتند، غافلگیر شدند و قبل از سوت پایان شکست خوردند.

موسی قنواتی، سرمربی خلیج فارس که به دنبال خلق شگفتی در جام حذفی بود، برای هجومی کردن ترکیب تیمش یک تغییر انجام داد که بازیکن تعویضی او در دقیقه ۸۳ پس از دریافت پاس بهمن جهان‌تیغ توانست پنالتی بگیرد و موجب  خوشحالی ماهشهری‌ها شود.

عباس طهماسبی، بازیکن با تجربه خلیج فارس ماهشهر پنالتی به دست آمده به سود این تیم را برخلاف جهت مسلم حق‌شناس به سمت راست زد و تیمش را در لحظات پایانی به گل رساند.

در ادامه مسابقه تلاش شاگردان عنایتی برای فرار از شکست یک بر صفر مقابل خلیج فارس ماهشهر بی‌ثمر بود تا در نهایت تیم موسی قنواتی نخستین شگفتی جام حذفی فصل ۰۱-۱۴۰۰ را رقم بزند و صاحب برد ارزشمندی شود.