Menu

ادعای عجیب یکی از مسئولان استقلال: بازیکنان نود ارومیه گفتند به ما کم گل بزنید | خبرآنلاین

ادعای عجیب یکی از مسئولان استقلال: بازیکنان نود ارومیه گفتند به ما کم گل بزنید | خبرآنلاین
خبرآنلاین

خبر ورزشی نوشت :پیروزی تیم استقلال مقابل نود ارومیه در پایان ۱۲۰ دقیقه و ضیافت پنالتی‌ها، باعث شد یکی از حاشیه‌های جالب قبل از شروع این دیدار پنهان بماند.

در طول هفته‌های اخیر پس از مشخص شدن نتیجه قرعه کشی مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی وقتی کارشناسان و هواداران استقلالی متوجه شدند این تیم در مرحله اول جام حذفی باید با یک تیم حاضر در لیگ دسته دوم آزادگان مسابقه بدهد، پیش بینی کردند که شاگردان فرهاد مجیدی یک مسابقه فوق‌العاده آسان را پیش رو دارند. این صحبت‌ها در فضای مجازی و رسانه‌هایی که با پیشکسوتان تیم استقلال مصاحبه می‌کردند تا جایی روی کادر فنی استقلال اثرگذار بود که فرهاد مجیدی برای حضور تیمش در این مرحله از مسابقات جام حذفی ترجیح داد تعدادی از بازیکنان اصلی خودش را به اردو نبرد. خط خوردن نفراتی مانند مهدی مهدی پور، کوین یامگا، رودی ژستد و بازیکنانی از این دست، نشان می داد سرمربی تیم استقلال درصدد است تا با میدان دادن به نفرات ذخیره و کمتر بازی کرده استقلال آنها را در شرایط مسابقه قرار بدهد در حالی که در سوی دیگر میدان بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم نود ارومیه که برای این دیدار انگیزه‌های زیادی داشتند هرگز به این مسابقه به چشم یک بازی تدارکاتی نگاه نمی‌کردند. موضوعی که مشخصاً با گذشت یک نیمه از شروع بازی کاملا به چشم آمد. اما از حواشی پیش از شروع این دیدار می توان به این نکته اشاره کرد که بازیکنان تیم نود ارومیه هرگز انتظار چنین اتفاقی را نمی کشیدند که بتوانند استقلال را در وقت‌های قانونی و تلف‌شده متوقف کنند، آن هم در زمین اختصاصی خودش استادیوم آزادی.

پربیننده‌ترین اخبار ورزشی ایران و جهان

روزگاری او چپ طلایی فوتبال ایران بود

یکی از مسئولان باشگاه استقلال در همین ارتباط در صحبتی که با خبر ورزشی داشت به این موضوع اشاره کرد و گفت: «تعدادی از بازیکنان تیم نود ارومیه پیش از شروع بازی و در حین گرم کردن بدن‌هایشان نزدیک بازیکنان و کادر فنی استقلال می شدند و درخواست می کردند در جریان بازی به آنها کم گل بزنند تا شرمنده فوتبالدوستان شهر ارومیه و استان آذربایجان غربی نشوند». بررسی این قبیل صحبت‌های مطرح شده پیش از شروع بازی کامل مشخص می‌کند که بازیکنان و مربیان استقلال تصور می کردند به راحتی می‌توانند این تیم آذری را با اختلاف گل بالا شکست بدهند. در حالی که پس از شروع مسابقه این تیم نود ارومیه بود که توانست گل اول بازی را وارد دروازه استقلال کنند و شاگردان مجیدی به سختی توانستند در واپسین دقایق وقت‌های قانونی گل خورده را تلافی و از شکسته نجات پیدا کنند. 251254