Menu

پیام پله برای تولد امباپه: امیدوارم بالاتر پرواز کنی | ورزش3

پیام پله برای تولد امباپه: امیدوارم بالاتر پرواز کنی | ورزش3
ورزش3

پله، اسطوره فوتبال برزیل، با انتشار پیامی تولد 23سالگی کیلیان امباپه را تبریک گفت.

به گزارش "ورزش سه"، امباپه روز دوشنبه با انتشار عکسی در کنار کیکی بزرگ و در کنار هم تیمی‌هایش در پاری سن ژرمن نشان داد که تولد 23 سالگی خود را جشن گرفته است.

پس از انتشار این تصاویر بود که پله در صفحه رسمی توییترش تولد امباپه را تبریک گفته و نوشت:« تولدت را بسیار تبریک می‌گویم. امیدوارم ستاره‌ات به درخشیدن ادامه دهد و بالاتر و بالاتر پرواز کنی.»

این دو نفر از زمانی که در سال 2019 در رویدادی در پاریس با یکدیگر دیدار کردند به دوستانی خوب تبدیل شدند و پله بارها و بارها پیام‌هایی در حمایت از این ستاره فرانسوی پی اس جی ارسال کرده که یکی از آنها پس از حذف تیم ملی فرانسه از یورو 2020 بود.

این بازیکن پی اس جی پنالتی مهم و سرنوشت‌سازی را در دیدار مرحله یک چهارم نهایی برابر سوییس از دست داد که پس از تساوی 3-3 در وقت قانونی مسابقه به ضربات پنالتی کشیده شده بود و همین اتفاق باعث حذف فرانسه از مسابقات یورو شد.

پله پس از این بازی نیز در صفحه توییترش نوشت:« سرت را بالا بگیر کیلیان! فردا اولین روز از مسیری جدید است.»

قرارداد امباپه در تابستان سال آینده به پایان خواهد رسید و بسیاری انتظار دارند که او به زودی پیراهن رئال مادرید را به تن کند.

این بازیکن از اول ژانویه می‌تواند رسما با هر تیمی وارد مذاکره شده و پیش قرارداد امضا کند اما با توجه به رویارویی پی اس جی و رئال مادرید در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان، انتظار می‌رود که امباپه تا پایان دو دیدار رفت و برگشت این مرحله تصمیم نهایی‌اش را اعلام نکند.