Menu

وقتی سپاهانی‌ها در رختکن ماندند و پرسپولیس را قهرمان کردند! | خبرآنلاین

وقتی سپاهانی‌ها در رختکن ماندند و پرسپولیس را قهرمان کردند! | خبرآنلاین
خبرآنلاین

در بازی برگشت سپاهان و پرسپولیس در لیگ نوزدهم تیم سپاهان با تاخیر وارد ورزشگاه شد و این تاخیر در نهایت به باخت سه بر صفر این تیم منجر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در ۴ اسفند ۱۳۹۸، دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس در چارچوب هفته بیست ویکم لیگ نوزدهم، قرار بود در اصفهان برگزار شود که به دستور سازمان لیگ، برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا که روزهای ابتدایی ورود به ایران را می گذراند، بازی را بدون تماشاگر اعلام کرد. این اقدام واکنش و ناراحتی اصفهانی را به دنبال داشت. میزبان اما در زمان تعیین شده برای مسابقه به ورزشگاه نرسید و تاخیر داشت. بر اساس صحبت های مسئولان وقت سپاهان، آن ها به دلیل تجمع هواداران در هتل گیر کرده بودند و با کمک نیروی انتظامی خود را با تاخیر به ورزشگاه رسانده بودند. از طرفی سپاهانی ها درخواست تعویق بازی را داشتند که این درخواست مورد تایید قرار نگرفت. مسئولان سپاهان و هواداران این تیم با انتشار تصویری از مقابل هتل این تیم در اصفهان مبنی بر تجمع هواداران در مقابل در هتل و جلوگیری از خروج این تیم و عزیمت به ورزشگاه، خودشان را از هر گونه کم‌کاری برای ورود به ورزشگاه مبری دانستند. حتی در این میان خبری هم مبنی بر پنجر شدن اتوبوس حامل بازیکنان سپاهان منتشر شد که صحت آن از سوی سپاهانی‌ها تایید نشد. البته فرمانده یگان ویژه استان اصفهان تاکید کرد که هیچ تعرضی به کاروان سپاهان نشده و آن‌ها "خودشان دیر از هتل درآمدند. " در ادامه شاگردان قلعه نویی راهی ورزشگاه شدند اما به دلیل تاخیر آن ها، بازی طبق قوانین با نیم ساعت تعویق مواجه شد. پس از آن تیم داوری و بازیکنان پرسپولیس وارد زمین شدند اما پس از آن باز هم زردپوشان به زمین نیامدند تا با نظرجلال مرادی ناظر بازی، قرمزها زمین را ترک کرده و به رختکن بروند.

از سوی دیگر، پرسپولیسی‌ها از جمله گل‌محمدی می گفتند که سپاهان دقایقی قبل از سوت آغاز بازی به ورزشگاه رسید، اما وارد زمین نشد تا بعد از چند دقیقه گرم کردن آماده مسابقه شود.

این ادعایی است که سپاهانی‌ها هم آن را رد نکردند و گفتند در تونل ورزشگاه حاضر شدند. در واقع تیم میزبان به جای ورود به زمین مسابقه یا گرم کردن در زمین چمن، به گفته مدیرعامل باشگاه، راهروهای ورزشگاه نقش جهان را برای .این کار انتخاب کرده بود تا کماکان در زمین آفتابی نشوند. این بازی در نهایت به دلیل تخلف سپاهان سه بر صفر به سود پرسپولیس اعلام شد و نقش بسزایی در قهرمانی قرمزهای پایتخت، در فصل نوزدهم داشت

برای خواندن مشروح این گزارش اینجا را کلیک کنید.

۲۵۸ ۲۵۱