Menu

ایراندوست و بزرگ‌ترین چالش زندگی‌اش (عکس) | ورزش3

ایراندوست و بزرگ‌ترین چالش زندگی‌اش (عکس) | ورزش3
ورزش3

سرمربی باتجربه فوتبال زنان ایران در رویای یک شگفتی‌سازی دیگر برای فوتبال ملی ایران است، هر چند که راه پر پیچ و خمی در انتظار او و شاگردانش است.

به گزارش "ورزش سه" علی‌رغم وعده‌های پرشمار در جهت یک تدارک ایده‌آل برای تیم ملی فوتبال زنان در نخستین حضورش در جام ملت‌های آسیا، اما هیچکدام از وعده‌ها از جمله اردوی خارجی و برگزاری بازی دوستانه عملیاتی نشد تا مریم ایراندوست و شاگردانش در کمپ تیم‌های ملی خود را مهیای حضور در جام ملت‌ها کنند.

در فاصله دقیقاً یک ماه تا دمیده شدن سوت آغاز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، این روزها تیم ملی فوتبال زنان در مرکز ملی فوتبال مشغول به گذراندن آخرین مراحل آماده‌سازی خود پیش از اعزام به هند بوده و مریم ایراندوست چالش بزرگی را در مقابل خود می‌بیند.

او برای اردوی فعلی، 32 بازیکن را فراخوانده و حالا ایراندوست و همکارانش در کادرفنی تیم ملی فوتبال زنان چالش انتخاب 23 بازیکن از جمع مدعوین به اردوی ملی را برای حضور در جام ملت‌های آسیا 2022 هند دارند.

باید دید کدام بازیکنان می‌توانند نظر ایراندوست را جلب کنند و این سرمربی باتجربه که توانسته نخستین صعود تاریخ فوتبال زنان ایران به جام ملت‌ها را رقم بزند، چه عملکردی تیمش در جام ملت‌های آسیا 2022 خواهد داشت و رویای صعود از مرحله گروهی با توجه به همگروه شدن با هند، چین و چین‌تایپه محقق می‌شود یا خیر.