Menu

زنگ خطر برای ابراهیمی در پرسپولیس | ورزش3

زنگ خطر برای ابراهیمی در پرسپولیس | ورزش3
ورزش3

بازی در جام حذفی فرصت مناسبی بود تا علیرضا ابراهیمی جایگاه خود را در پرسپولیس به دست بیاورد اما به نظر شرایط بر وفق مراد او پیش نرفته باشد. 

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان در جدال با ویستاتوربین ترجیح داد بیشتر از نفراتی سود ببرد که فرصت چندانی در دیدارهای اخیر این تیم به دست نیاورده بود. استراحت دادن به مهدی ترابی، سیدجلال حسینی، امید عالیشاه، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، وحید امیری و سعید آقایی از جمله تفکراتی بود که سرمربی پرسپولیس برابر حریف دسته اولی خود دنبال می کرد اما در ادامه شرایط به شکلی پیش رفت که تصمیم خود را تغییر داد. 

ویستاتوربین که در این بازی نمایش غیرمحتاطانه‌ای در نیمه اول از خود به جا گذاشته بود، در چند صحنه برای مدافعان این تیم که در این بازی با حضور علیرضا ابراهیمی و فرشاد فرجی در قلب دفاعی شکل گرفته بود، خطرساز ظاهر شد.

در یکی از این موقعیت‌ها مرتضی حسینی مهاجم هدف ویستاتوربین با عبور از علیرضا ابراهیمی در میانه میدان در موقعیت مناسبی قرار گرفت که اگر تجربه این مدافع میانی و خطای او نبود، شاید کار برای سرخپوشان در آزادی سخت‌ می‌شد. ابراهیمی اما با خطای خود ضمن متوقف کردن مهاجم حریف، یک کارت زرد نیز دریافت کرد. 

اتفاقی که در ادامه باعث شد تا سرمربی پرسپولیس در ابتدای نیمه دوم تصمیم به تعویض این مدافع میانی گرفته و علی نعمتی را بار دیگر به قلب دفاعی تیمش اضافه کند. 

ابراهیمی که در این فصل با ادعای حضوری ثابت در ترکیب پرسپولیس از بازوبند کاپیتانی گل گهر سیرجان دل کنده بود، هنوز نتوانسته فرصت مناسبی به دست بیاورد و در یک مقطع نیز اعتراض او نسبت به نیمکت نشینی باعث برخورد انضباطی کادرفنی و خروجش از تمرینات شده بود. 

با این حال حضور یک نیمه‌ای ابراهیمی برابر ویستاتوربین و تعویض زودهنگام این مدافع نشان می‌دهد او در ادامه نیز کار سختی برای رقابت با دیگر نفرات در جمع سرخپوشان خواهد داشت و باید دید به چه شکل از این چالش عبور خواهد کرد.