Menu

لبخند میثم پس از یک جراحی سرنوشت‌ساز (عکس) | ورزش3

لبخند میثم پس از یک جراحی سرنوشت‌ساز (عکس) | ورزش3
ورزش3

میثم صالحی، والیبالیست تیم ملی ایران در ایتالیا کتف خود را به تیغ جراحان سپرد.

به گزارش "ورزش سه"، میثم صالحی که بعد از درخشش در ترکیب تیم ملی والیبال ایران در مسابقات سال 2021 به تیم اولشتین لهستان پیوسته بود، مدتی است که از ناحیه کتف با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند. او بازی های اخیر تیمش را به همین دلیل از دست داده و برخلاف میل مسئولان این باشگاه تصمیم گرفت کتف خود را جراحی کند. باشگاه اولشتین لهستان با انتشار پستی به زبان فارسی در صفحه رسمی خود از قطع همکاری با میثم صالحی خبر داده و از این بازیکن تشکر کرده بود.

صالحی در یکی از بیمارستان‌های شهر بولونیا توسط یک جراح مشهور ایتالیایی به نام پورچلینی جراحی شد و طبق گفته پزشک معالج او این عمل موفقیت آمیز بوده است.

لبخند میثم روی تخت بیمارستان پس از این جراحی مهم، برای والیبال دوستان ایرانی امیدبخش است و او از حالا به بعد باید دوره سخت 7 ماهه را برای بازگشت به میادین طی کند. مسابقات جام جهانی روسیه برای این ورزشکار اهمیت بالایی دارد و باید دید میثم تا شهریورماه 1401 به شرایط مسابقه برمی‌گردد یا خیر.

"ورزش سه" برای این والیبالیست جوان و ارزشمند تیم ملی ایران آروی سلامتی دارد و امید است میثم صالحی را هرچه زودتر در میادین ببینیم.