Menu

لواندوفسکی: حرف‌های مسی من را تحت تاثیر قرار داد | ورزش3

لواندوفسکی: حرف‌های مسی من را تحت تاثیر قرار داد | ورزش3
ورزش3

روبرت لواندوفسکی، ستاره بایرن مونیخ، می‌گوید حرف‌های لیونل مسی در مراسم توپ طلا برایش تاثیرگذار بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، لواندوفسکی به عقیده بسیاری از کارشناسان و فوتبال‌دوستان شانس اصلی دریافت توپ طلای 2021 بود اما این مسی بود که برای هفتمین بار این جایزه را به خانه برد.

این مهاجم لهستانی عملکرد بسیار خوبی در ترکیب بایرن مونیخ داشته و یکی از بازیکنان اصلی این تیم در موفقیت‌هایی بوده که در سال‌های اخیر به دست آمده است.

با این حال بر اساس نظرسنجی که از سوی مجله فرانس فوتبال برای اهدای توپ طلا انجام شد، مسی بار دیگر به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شد.

لواندوفسکی در گفتگو با بیلد درباره این مراسم گفت:« صحبت‌های مسی واقعا من را تحت تاثیر قرار داد. آنها صرف حرف‌هایی بیهوده نبودند و این لحظه بسیار خوبی در زندگی‌ حرفه‌ای من بود. من فقط چند کلمه رو در رو با مسی حرف زدم چون اسپانیایی من خیلی خوب نیست. من با امباپه به انگلیسی حرف زدم و او صحبت‌هایم را برای لئو ترجمه کرد. شب بسیار خوبی را سپری کردیم.»

این مهاجم بایرن در پاسخ به این سوال که برای دریافت جایزه توپ طلا در آینده باید چه کار کند اظهار داشت:« دریافت این جایزه به جزییات بستگی دارد و همه چیز باید سر جای خودش باشد. چیزی که می‌توانم تضمین کنم این است که من به کارم ادامه خواهم داد و بهترین عملکردم را به نمایش می‌گذارم.»

مسی پس از دریافت هفتمین توپ طلایش درباره لوا گفت:« باید به این نکته اشاره کنم که رقابت با روبرت لواندوفسکی افتخار بزرگی بود. همه می‌دانند و ما هم موافق هستیم که تو برنده این جایزه در سال گذشته بودی. فکر می‌کنم فرانس فوتبال باید توپ طلای 2020 را به تو اهدا کند چون تو شایستگی آن را داری و باید آن را به خانه ببری.»