Menu

بازیکن نفت از کارت دوم و اخراج  فرار کرد  | ورزش3

بازیکن نفت از کارت دوم و اخراج  فرار کرد  | ورزش3
ورزش3

بخشی از صحبتهای علیرضا منصوریان به تعویض بازیکن جوان تیمش در بازی جام حذفی اختصاص داشت و اینکه باید او را بیرون می‌کشیده . 

به گزارش ورزش سه، این بازیکن امید حامدی فر است که  در این فصل به عضویت نفت در آمده و از جوانهای خوب تیم محسوب می‌شود. 

حامدی‌فر در مورد پیروزی سه بر یک صنعت نفت آبادان مقابل شمس آذر قزوین به خبرنگار ما گفت: در جام حذفی تمام بازی ها سخت هستند و جام شگفتی ها است و اگر کمی حواست را جمع نکنی ممکن است تیم حریف غافلگیرت کند و ما در نیمه اول کار را یکسره کردیم و خدا را شکر بچه ها مدیریت کردند. طبیعی است به تیمی که جلو افتاده بخواهند فشار بیاورند و در نیمه دوم بازی را به آنها دادیم ولی مهم این است به مرحله بعد رفتیم.

وی در همین باره ادامه داد: نمی خواهم بگویم هدفمان قهرمانی است ولی همه تیم ها برای پیروزی به زمین می روند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و امیدوارم بتوانیم به اهدافمان دست پیدا کنیم.

این بازیکن که تعویض شد و منصوریان گفت بعد از گرفتن کارت خوب مدیریت نکرد و برای اینکه اخراج نشود دست به تعویض زده توضیح داد: سر همان صحنه اول که کارت زرد گرفتم عصبی شدم  و اعتقادم بر این بود که کارت زرد نداشت برای همین در صحنه های بعدی کمی عصبی بودم. این طبیعی است که هر بازیکنی از تعویض ناراحت شود و بازیکن در حین بازی ضربانش بالا است ولی بعد از بازی که آرام شدم و فکر کردم دیدم تعویض کاملا منطقی بوده و من کمی بی احتیاطی کردم و شرایط خطرناک  بود و با توجه به سبک بازی که من دارم به احتمال زیاد کارت زرد دوم را هم می گرفتم و آقای منصوریان کار درستی انجام داد. 

حامدی فر در مورد دیدار پیش رو با فولاد عنوان کرد: فولاد همیشه مدعی بوده است و من فوتبالم را از پایه های فولاد شروع کردم و بعد به رده امید و بزرگسالان رفتم و برای همین این بازی برایم مهم است. دربی خوزستان است و همه جنوبی ها نگاه می کنند و انگیزه بازیکنان بالا است. آن ها خیلی شبیه به ما هستند زیرا ما هم جنگنده بازی می کنیم. فولاد از لحاظ تاکتیکی خیلی خوب است ولی آقای منصوریان هم کاملا ما را آماده این بازی کرده و انشاالله دست پر بیرون بیاییم.