Menu

مربی ایتالیایی آماده استارت در والیبال ایران(عکس) | ورزش3

مربی ایتالیایی آماده استارت در والیبال ایران(عکس) | ورزش3
ورزش3

الساندرا کمپدلی در نخستین روز حضور خود در تهران با رئیس فدراسیون والیبال دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش "ورزش سه"، گزینه ایتالیایی مدنظر فدراسیون والیبال برای هدایت تیم ملی والیبال زنان شب گذشته از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شد و ظهر امروز در نخستین روز حضورش در ایران با محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال دیدار و گفت‌وگو کرد. در این نشست فریبا محمدیان نایب رئیس بانوان، مهناز شاددل مشاور امور بانوان و صدیقه اسلامی سرپرست تیم ملی زنان نیز حضور داشتند.

ارائه برنامه کامل آماده‌سازی تیم‌ ملی والیبال زنان و برنامه نظارتی بر تیم‌های رده سنی نوجوانان و جوانان، از جمله برنامه‌های کمپدلی در سفر 15 روزه به تهران است. وی فردا نیز نشستی تخصصی با فریبا محمدیان نایب رئیس فدراسیون والیبال خواهد داشت و عصر در خانه والیبال تهران نظاره‌گر دیدار دو تیم سایپا و مهرسان در چارچوب هفته دوم دور برگشت لیگ برتر زنان خواهد بود.

محمدرضا داورزنی در این نشست گفت: والیبال در ایران پر طرفدارترین ورزش خانوادگی است و در بین دختران محبوبیت خاصی دارد. باور داریم که ظرفیت والیبال بانوان ایران بسیار خوب است و چیزی از بسیاری کشورهای آسیا و جهان کم ندارد و حتی بازیکنان ایران از نظر فیزیکی از خیلی کشورها مانند ژاپن، چین و کره جنوبی در قاره آسیا نیز بهتر هستند. والیبال تنها رشته‌ای در ایران است که برای بانوان خود کمپ اختصاصی دارد و این نشان دهنده میزان اهمیت و نگاه فدراسیون به والیبال بانوان است. می‌خواهیم در والیبال بانوان هم مثل مردان از قدرت‌های جهان شویم.

الساندرا کمپدلی نیز در بخشی از صحبت های خود گفت: کار با فدراسیون والیبال ایران را افتخاری می‌دانم و قول می‌دهم که تمام توان خود را برای دستیابی به اهداف فدراسیون به‌کار گیرم. برای تدوین برنامه‌های خود ابتدا باید با همه دلسوزان والیبال ایران صحبت و درباره نقاط ضعف و قوت این رشته ورزشی تحقیق کنم. قبل از قبول پیشنهاد ایران نیز با برزگان زیادی در والیبال جهان صحبت کردم تا بتوانم در این زمینه موفق عمل کنم.