Menu

بایرن در آستانه یک تمدید قرارداد غیر منتظره | ورزش3

بایرن در آستانه یک تمدید قرارداد غیر منتظره | ورزش3
ورزش3

در حالی که گفته می‌شد که هیچ امیدی برای تمدید قرارداد کینگزلی کومان با بایرن مونیخ وجود ندارد، بیلد و برخی دیگر از رسانه های آلمانی ادعای متفاوتی را مطرح کرده اند.

به گزارش "ورزش سه"، کینگزلی کومان تا تابستان 2023 با بایرن مونیخ قرارداد دارد و گزارش‌ها در ماه‌های اخیر حکایت از آن داشته که مذاکرات بین ستاره فرانسوی و باواریایی‌ها برای تمدید قرارداد به بن بست خورده است. در واقع گفته شد که کومان خواهان دریافت حقوقی شده که بایرن با پرداخت آن اصلا موافق نیست و همین موضوع وینگر فرانسوی را در آستانه ترک مونیخ قرار داده است.

از طرفی گفته شد که در صورت توقف کامل مذاکرات، بایرن‌مونیخ ترجیح می دهد کومان را در تابستان پیش رو به فروش برساند تا از جدایی رایگان او در سال 2023 جلوگیری کند. این در حالی است که طی روزهای اخیر برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند که باواریایی ها برای جایگزینی کومان تلاش خود را آغاز کرده و با ستاره فرانسوی بارسا یعنی عثمان دمبله مذاکراتی داشته‌اند.

با این حال کینگزلی کومان بازیکن مورد علاقه سرمربی بایرن یعنی یولیان ناگلزمان محسوب می‌شود و اخیرا گفته شد که این باشگاه قصد دارد آخرین تلاش خود را هم برای تمدید قرارداد او انجام دهد. در همین راستا برخی رسانه‌های دیگر آلمانی گزارش جدیدی را درباره وضعیت مذاکرات بین کومان و بایرن مونیخ منتشر کرده‌ و مدعی شده اند که ستاره فرانسوی حالا نزدیک به تمدید قرارداد با باواریایی ها است. بر اساس گزارش‌ها توافق بین کینگزلی کومان و بایرن انجام شده و احتمالاً چند ماه بعد از آغاز سال جدید میلادی، او قرارداد جدیدی با این تیم به امضا خواهد رساند.

این ادعا در حالی مطرح شده که طی هفته ها و ماه های اخیر بارها گفته شد که مذاکرات بین کینگزلی کومان و بایرن مونیخ به بن بست خورده و این بازیکن از باشگاه آلمانی جدا خواهد شد اما حالا به نظر می رسد که شرایط به گونه دیگری رقم خورده و ستاره فرانسوی در آلیانز ماندگار خواهد بود.